Juuste väljalangemise vastu ja kasvu taastamiseks -GADAL 250ml

Toode
Juuste väljalangemise vastu ja kasvu taastamiseks -GADAL 250ml
Hind
49.00 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Herbs of KEDEM
Suuruse valik

Preparaat juuste väljalangemise vastu ja juuksekasvu taastamiseks
Kirjeldus: Taastav juuksevesi, mis koosneb unikaalsest ravimtaimede tõmmiste ja eeterlike õlide kombinatsioonist. Peatab ja ennetab juuste väljalangemist, suurendab karvasibula rakkude aktiivsust, stimuleerib uute juuste kasvu, muutes neid tugevamaks ja tervemaks.
Omadused:
- tugevdab kohaliku vereringet;
- kiirendab rakkude jagunemist;
- loob optimaalseid hormonaalseid tingimusi karvajuure taastamiseks;
- preparaat ei ole õline, juuste pesemine pärast kasutamist ei ole vajalik.


Aktiivsed koostisosad: rosmariini, lavendli, õlglille ja tüümiani tõmmised vee baasil.


Kasutamine: Masseerige peanahka preparaadiga kaks korda päevas. Naha temperatuuri tõus seejuures on loomulik nähtus. Esimestel tundidel pärast töötlemist loputage peanahk vajadusel üle. Preparaadi kasutamise ajal soovitatakse pesta pead mitte rohkem kui kaks korda nädalas, kasutades naturaalset šampooni.


Kiilaspäisusele kalduvate meeste jaoks vanuses kuni 40 aastat on preparaadi kasutamise tulemused optimaalsed: enam kui 50%-l kasutajatest tekivad kiilanenud kohtadel udemed juba 3-4 nädala pärast. Järgmise kahe nädala jooksul tekivad juba tugevamad karvad. Pideval preparaadiga töötlemisel on tulemus parem.Pärast kasutamise lõpetamist on juhuseid, mil juuksed võivad hakata uuesti väljalangema.
Kiilaspäisete meestel, kes on 40-65 aastat vanuses, on tulemusedmõnevõrra kehvemad kui noortel meestel.Kui juuksed langevad välja naistel, eriti siis kui see on seotud hormonaalsete muutustega, siis preparaat peaks peatama juuste väljalangemise ühe kuu jooksul alatest kasutamise algusest. Preparaat ei soodusta karvakasvu muudel kehaosadel.
Soovitused: soovitatakse koos peanaha hooldusega kasutada Puhastvat taimesegu.
Kommentaarid: Juuste väljalangemine ägeneb kevad-ja sügisperioodidel. Optimaalseid tulemusi võib saavutada kasutades preparaadi koos Puhastava taimeseguga. Kui esineb probleeme peanahaga (seenhaigus,kõõm) on hea kasutada Lahust peanaha probleemide raviks.