Menstruaalanum Yuuki Soft S- suurus või – L suurus + tops

Toode
Menstruaalanum Yuuki Soft S- suurus või – L suurus + tops
Hind
21.30 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Yuuki
Suuruse valik

Menstruaalanum Yuuki Soft – S suurus + tops i Menstruaalanum Yuuki Soft – L suurus + tops

Menstruaalanum Yuuki on umbes viie sentimeetri pikkune pehmest silikoonkummist kellukesekujuline menstruatsioonianum.
See on mõeldud tupesiseseks kasutamiseks ja selle ülemine serv liibub tupeseintele, nii et menstruatsiooniveri voolab Mooncupi sisse, ilma et veri immitseks välja või levitaks lõhna.

  • S – suurus sobib naistele, kes ei ole sünnitanud.
  • L – suurus sobib naistele, kes on sünnitanud.

Menstruaalanum mahutab 30 ml verd, mis on umbes kolmandik ühe menstruatsiooni jooksul erituva menstruatsioonivere keskmisest koguhulgast. Menstruaalanumat on vaja tühjendada harvem kui vahetada hügieenisidemeid või tampoone.

Rangelt kontrollitud meditsiinilisest, hüpoallergeenilisest, toidukraadiga plaatina-silikoonist. Säästab loodust ja raha, mugav kasutada. Ülimalt pehme, ei muuda värvi ega deformeeru. Sobib ka sportimisel ja ujumisel.

KASUTUSJUHEND:

Kui teil ei ole menstruaalanumatega varasemat kogemust, võivad esimesed Yuuki kasutamise korrad olla veidi keerulised.

Kuid ärge muretsege. Yuukiga harjumiseks piisab, kui seda paar korda kasutate.

ENNE SISESTAMIST

Pärast seda, kui olete Yuukit paar korda kasutanud, võite selle otsiku lühemaks lõigata, et selle kasutamine oleks mugavam.

Võite otsiku lõigata nii lühikeseks kui soovite. Olge aga otsiku lõikamisel ettevaatlik, et te ei kahjustaks anumat ennast.

Keetke oma Yuukit vähemalt viis minutit enne iga menstruatsioonitsüklit.

See eemaldab bakterid. Veenduge, et kasutate piisavalt vett – anum peab täielikult keeva veega kaetud olema. Kui vett pole piisavalt, võib anum saada kahjustada.

ANUMA SISESTAMINE

Enne anuma sisestamist peske oma käed. Seejärel suruge anum kokku nii, nagu on näidatud pildil, ja võtke selle sisestamiseks mugav poos.

Meie soovitame selleks sügavat kükki. Sisestage anum tuppe nii, et sisestusotsik jääks vähemalt ühe sentimeetri sügavusele.

Pärast sisestamist peab anum täielikult avanema ja olema tihedalt vastu tupeseinasid. Kui seda ei juhtu, ärge muretsege.

Võtke anuma otsikust kinni ja proovige seda natuke keerata. Võite proovida ka anumat oma sõrmega laiali lükata.

Kui anuma sisestamine on keeruline, kuna see on liiga kuiv, pange see kõigepealt vette või kasutage libestit.

Kui Yuuki esmakordsel kasutamisel esineb lekkeid, tähendab see seda, et anum ei olnud piisavalt tihedalt tupeseinte vastas.

See olukord on täiesti normaalne. Kasutage anumat edasi ja proovige seda uuesti sisestada, kuni teil õnnestub selle sisestamine ideaalselt.

ANUMA EEMALDAMINE

Iga naise menstruaaltsükkel on erineva intensiivusega. Kuna naiste vereeritus on erinev, siis erineb ka aeg, millal peab anumat eemaldama.

Üldiselt soovitame anumat eemaldada 4–8 tunni pärast. Eemaldage anum samas küki-asendis, milles selle sisestasite.

Võtke anuma otsast kinni, pigistage seda õrnalt, et anuma avanemisest tekkinud pinge väheneks, ning eemaldage see aeglaselt.

Selleks, et anuma eemaldamine oleks kergem, pinguldage oma tupelihaseid.

Tühjendage anum, peske see puhtaks ning seejärel võite selle uuesti sisestada. Kui pesete anumat seebiga, kasutage ainult õrnatoimelist seepi.

Mõnikord võib juhtuda, et teil pole ligipääsu veele. Selleks võtke tualetti kaasa väike pudel vett.

Samuti võite anumat puhastada tualetipaberi või salvrätikuga. Sellisel juhul peate aga veenduma, et anuma sisse või peale ei jääks paberitükke.

ANUMA PUHASTAMINE

Oma Yuuki eest hoolitsemine on väga lihtne. Hoidke see lihtsalt puhtana ning hoiustage seda kas originaalpakendis või hästiventileeritud ja kuivas kohas. Ärge hoidke anumat kohas, kus pole õhku, näiteks kilekotis.

Enne igat kasutuskorda veenduge, et anumas olevad augud ei ole blokeeritud. Igas anumas on neli auku, mis aitavad vähendada pinget.

Võite auke nõelaga puhastada, kuid sealjuures peate veenduma, et te ei kahjustaks anumat ennast.