Ecosh LuudeX [K2 + D3 + Ca + Mg] kapslid 90tk

Toode
Ecosh LuudeX [K2 + D3 + Ca + Mg] kapslid 90tk
Hind
27.80 €
Komplektis
1
Toote kood
ECOSH3201
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Ecosh
Suuruse valik

Toidulisand.

Tugevad luud, terved hambad ning lõdvestunud lihased.

Luudex sisaldab kaltsiumi, mis on saadud Atlandi ookeani kivistunud vetikatest. Organis omastab looduslikku kaltsiumi keemilisest kaltsiumist paremini.

Luude kuldse neliku – vitamiinide K ja D ning looduslike mineraalidega kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus organismis mängivad tervise seisukohast tähtsat rolli hoides luud, lihased ja energiataseme korras.

Vitamiin K2 aitab kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude ehituseks ja tugevdamiseks hoides sellega ära veresoonte lubjastumise.

Vitamiin D3 aitab kaltsiumil toitainetest imenduda ja mängib suurt rolli küpse luuvalgu osteokaltsiini ülesehituses. Osteokaltsiin on oluline luu kasvu regulatsioonis ja mineraalmaatriksi korrektsel ladestumisel luukoes.

Kaltsiumi olemasolust organismis sõltub magneesiumi toime efektiivsus ja magneesium omakorda reguleerib kaltsiumi taset organismis, takistab selle väljaviimist ning määrab ära luukoe tiheduse.

Kui kaltsium tõmbab lihaseid kokku, siis magneesium vabastab need, seetõttu on väga oluline, et mõlemad ained oleks organismis vajalikul määral esindatud.

Manustamine: Luudexi soovitav päevane kogus on 2 kapslit koos toiduga.

Sisalduv toimeaine 2 kapslis on: K2 vitamiin (MK7-menakvinoon-7) 75 µg, D3 vitamiin (D3 – kolekaltsiferool, lambavilla lanoliin) 25 µg, Kaltsium (merevetikas) 200 mg, Magneesium (magneesium tsitraat) 300 mg

Hoiatus: need kes tarbivad verd vedeldavaid aineid, konsulteerida arstiga, kuna vitamiin K2 on verd hüübiva toimega. Hoiatus peaks kehtima ka neile, kes joovad vähe vett. Veri vajab oma normipiires olevaks koostiseks piisavalt vett.

Parim verd vedeldav aine on vesi.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, neto 45g.