Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Toorkakao nibsid, 250g / Nutrisslim

Toode
Toorkakao nibsid, 250g / Nutrisslim
Hind
9.75 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5125
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Nutrisslim
Suuruse valik

Toorkakao sisaldab mitmeid kasulikke toitaineid, mis aitavad kaasa hea tervise saavutamisele ja hoidmisele.

Oma keemilise koostise poolest on see kõige komplekssem supertoit sisaldades üle 300 identifitseeritud keemilise ühendi ja 1200 maitse koostisosa.

Toorkakao tekitab nii füüsilise kui emotsionaalse heaolutunde.
Koostis: 100% Thebroma Cacao bio

Päritolumaa Peruu.

Soovitatav päevane kogus: 1-2 spl. päevas


Superfoods toodete säilitamine: õigesti säilitades seisavad enamus pulbreid peale avamist 1-2 aastat. Väldi kokkupuudet kuumusega, hoia toatemperatuuril või madalamal temperatuuril. Ära jäta pakki päikese kätte. Enne paki taas sulgemist pigista sellest välja õhk. Sulge pakk hoolikalt, ära jäta õhuvahesid.

Kõikidest maailma toitudest on just toorkakaos kõige suurem antioksüdantide sisaldus. Kordi rohkem kui rohelisel teel, punasel veinil, goji-marjal, acai-marjal ja mustikatel kokku. Antioksüdandid kakaos on väga stabiilsed ja inimese ainevahetusele kergesti omastatavad. Antioksüdandid aitavad meid kaitsta vananemisega seotud tervisehädade eest ning kaitsevad meie DNA-d vabade radikaalide kahjustuste eest.


Samuti on toorkakaooad number üks magneesiumiallikas. Magneesium toetab südant, aitab kaasa ajutegevusele ja seedimisele, lõdvestab lihaseid, aitab menstruaalvalude korral, aitab luusid tugevdada, suurendab painduvust ning aluselisust. Kui kehal on piisavalt magneesiumi paraneb keha verevarustus ja sellega koos ka hapnikutasakaal ning toitainete kättesaadavus kogu kehas paraneb. Magneesiumipuudulikkust on seostatud ka südamehaigustega.


Kakao sisaldab 314% päevasest rauavajadusest 28g-s (U.S. RDA kohaselt) . Raud on osa hapnikukandjast hemoglobiinis, mis hoiab meie verd tervena ja kaitseb verevaeguse eest.

Kroom aitab tasakaalustada veresuhkru taset. Kakao sisaldab piisavalt kroomi, et katta selle igapäevast vajadust.

Kakao sisalab vajalikke omega 6 rasvhappeid. Kõik töödeldud šokolaadid sisaldavad rääsunud omega 6 rasvhappeid (trans-rasvasid), mis võivad tekitada põletikulisi reaktsioone. Šokolaaditegijad ei saa vaielda fakti vastu, et kui kakaooad on kuumtöödeldud, on nende toode automaatselt saastatud trans-rasvadega.

Kakao on rikas ka muude mineraalainete poolest ning looduslik allikas kaltsiumile, kaaliumile, tsingile, vasele ja väävlile. Lisaks sisaldab kakao palju kiudaineid ja vitamiin C-d. Toorkakaol on omadus vähendada söögiisu aidates seeläbi kaasa kaalu alandamisele, suurendada tähelepanu ja keskendumisvõimet. Tänu seratoniini sisaldusele teeb kakaooa söömine otseses mõttes õnnelikuks. Kakaoubades on 55% rasva, mis koosneb kakaoõlist, kakaovõist ja teobromiinist (9%-35%), väike kogus teiini ( 0,5%- 37%), tärklist, tuhka ja proteiini (6%-17%). Teobromiin stimuleerib kesknärvisüsteemi, lõdvestab lihaseid, laiendab veresooni. Sellel on ¼ kofeiini ergutavast toimest. Lisaks on ta ka kerge diureetikum. Teobromiin ja teofülliin, nagu selles taimes leiduv kofeiingi, on kaasaegse meditsiini poolt kasutuses antiastmaatilises ravis. Kakaos sisalduvad antioksüdantide ühendid (polüfenoolid) takistavad nö halva LDL-kolesterooli oksüdeerumist.

Toores mahekakao on imepärane supertoit, mis on vabalt kättesaadav, sisaldab aineid, mis teevad imet sinu füüsilise keha kui ka psüühikaga omamata ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet. Puhas looduse ime!

Kakaooad sisaldavad serotoniini, trüptofaani, anandamiidi, dopamiini, fenüületülamiini (PEA) ja monoamiin oksidaas ensüümi inhibiitoreid (MAO). Neil kõigil on positiivne mõju ajukeemiale, sest need suurendavad serotoniini ja teiste neurotransmitterite ringlust ajus. Need looduslikud kemikaalid on seotud õnnetundega. Trüptofaan on asendamatu aminohape, mis on eelühendiks serotoniini sünteesile meie ajus. Serotoniin on stressivastane neurotransmitter, mis vähendab ärevust ja suurendab meie võimet stressi tõrjuda. Arvatavalt aitab serotoniin parandada meeste enneaegset ejakulatsiooni probleemi. MAO inhibiitorid võimaldavad neurotransmitteritel ajus kauem ringelda, blokeerides ensüümid, mis muidu neid lõhustavad.

Fenüületüülamiin on adrenaliinisarnane kemikaal, mida tuntakse „armuainena“, sest seda hakkab organism tootma siis, kui inimene on armunud. FEA soodustab keskendumist, erksust ja positiivset ellusuhtumist, mis muudab kakao looduslikuks Prozaci vasteks. Anandamiidi tuntakse „õndsuse kemikaalina“, sest seda eritub siis, kui me tunneme ennast eriti hästi. Dopamiin on meeleolu regulaator, mis aitab piirata söögiisu ja sundkäitumist, suurendades samal ajal vaimset keskendumist ja positiivset hoiakut.