Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Nõudepesumasina tabletid, 25tk / EcoSi

Toode
Nõudepesumasina tabletid, 25tk / EcoSi
Hind
8.65 €
Komplektis
1
Toote kood
ECOS0092
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Ecosi
Suuruse valik
ICEA ökosertifikaadiga toode on ohutu nii tervisele kui ka keskkonnale, samas puhastab tõhusalt ka madalal temperatuuril.
Naatriumtsitaat takistab katlakivi teket, naatriumperkarbonaat aitab lauanõudelt plekke eemaldada.
Toode on lõhnastatud mündi ja eukalüpti eeterlike õlidega.
 • Kasutamine: eemalda ümbris ja aseta tablett vastavasse nõudepesumasina sahtlisse. Programmi valides pea meeles, et toode on tõhus ka madalate temperatuuride juures. Laadige masin alati täis ja loputage nõud enne masinasse panemist. Kui nõud ei ole väga mustad, kasutage säästlikumat pesuprogrammi. Puhastage nõudepesumasinat korrapäraselt ning jälgige, et soolasahtel oleks täis.

  Keemiline koostis: 15-30% hapniku baasil pleegitid, < 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, fosfonaadid.

  Teised koostisosad: piparmündi ja eukalüpti eeterlikud õlid, ensüümid.

  Hoiatus! Võib ärritada silmi! Pese käed hoolikalt peale kasutamist. Toote silma sattumisel loputa ohtra veega ja vajadusel konsulteeri arstiga. Sisaldab eukalüpti eeterlikku õli, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoia lastele kättesaamatus kohas!

  Koostis: Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, TAED, Poliphosphonic Acid Sodium Salt, Sodium Bicarbonate, Laureth-7, Protease, Sodium Polyaspartate, Amylase, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Limonene.

  *mahepõllumajandusest

  Valmistatud Itaalias