Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Lahtiolekuajad

Puhkus 31.07-09.08
Kõik tellimused kuni 30.07 kella 14.00-ni täidame enne puhkust.

Kadakamarja tee, 75g / Herbes del Moli

Toode
Kadakamarja tee, 75g / Herbes del Moli
Hind
3.00 €
Komplektis
1
Toote kood
HEBJUN0626
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Herbes del Moli
Suuruse valik

Kadakamarjad (Juniperus communis) mahepõllundusest

Valmistamine: valmista tõmmis.

 • Valmistatud Hispaanias

  Kadakamarjad on botaaniliselt hoopiski käbid, kuid kuuse ja männikäbiga on neil vähe sarnast. Marju on kasutatud toiduvalmistamisel – väidetavalt annavad need kodulooma lihale metslooma maitse.

  Kadakamarjateed kasutatakse diureetikumina, põiepõletiku raviks ning seedetegevuse ergutamiseks. Marjakäbid aitavad võidelda bakterite vastu halva hingeõhu puhul, köha ja mädase kurgupõletiku korral. Kadakas on leidnud kasutust ka peavalu puhul. Paljudest hüvedest hoolimata tuleb meeles pidada, et kadakamarjad on vastunäidustatud seedekulgla haavandite, soolepõletike ja neeruhaiguste korral, samuti raseduse ning imetamise puhul.

  Loodusravitseja Aili Paju annab kadakamarjade kasutamise kohta järgmiseid soovitusi. Külmetushaiguste korral valmistatakse tõmmis nii: teelusikatäiele peenestatud kadakamarjadele lisada klaas keeva vett ja lasta tõmmata soojas kuni veerand tundi. Seejärel kurnata ja juua soojalt pool klaasi korraga. Paneb higistama ja võtab köha ära. Seedeelundite põletike ja veepeetuse korral võetakse tõmmise valmistamiseks supilusikatäis peenestatud marju 1,5 klaasi keeva vee kohta ning lastakse tõmmata pool tundi. Pärast kurnamist ja jahutamist tarvitada supilusikatäis korraga 4-5 korda päevas.

  Pakendis sisalduvad taimed on kasvatatud mahepõllunduse norme järgides, ilma keemiliste ja sünteetiliste lisaaineteta. Taimed on korjatud ideaalsetes korjetingimustes ja spetsiaalsel perioodil, et säiliksid parimad lõhna- ja maitseomadused. Korjatud taimed kuivatatakse varjulises kohas. Toode ei ole läbinud keemilist töötlust ega kiiritamist säilivusaja pikendamiseks. 100% naturaalne.

  Kas Sa teadsid, et 1/3 maailmas toodetud toiduainetest visatakse "parim enne" kuupäeva möödudes prügikasti, kuigi toode on veel värske ja tarbimiskõlbulik? Herbes del Moli on pakendanud selle toote kilepakendisse just selleks, et säilivusaega pikendada. Tänu valitud pakendile ning hoolikalt jälgitud korje- kuivatamis- ja pakendamistehnoloogiale garanteerime toodete lõhna- ja maitseomaduste täieliku säilimise vähemalt 4 aasta jooksul peale tootmiskuupäeva. Sellega panustame toiduainete raiskamise vähendamisele.