Pico Potassium®, 240ml

Toode
Pico Potassium®, 240ml
Hind
49.00 €
Komplektis
1
Toote kood
RNA309
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
RnA ReSet
Suuruse valik

Pico Potassium® - toidulisand vedela kaaliumiga


 Kasutades sama patenteeritud tehnoloogiat, millega loodi ReMag® ja ReMyte®, on loodud uus toode Pico Potassium®.

Pico Potassium® sisaldab stabiliseeritud kaaliumioone, mis imenduvad hästi juba raku tasandil.

Pico Potassium® kaaliumioonid on saadud kaaliumkloriidist, mis kaevandatud Kanadas asuvas kaevanduses.

 

Kaaliumi funktsioonid organismis

  • Kaalium aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • Kaalium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle
  • Kaalium aitab hoida vererõhku normaaltasemel

Toote omadused

  • Sisaldab pikomeetri suurusega kaaliumi
  • Positiivse laenguga stabiliseeritud kaaliumiioonid
  • Täielik imendumine rakutasandil

RnA ReSet® vormid seavad uue standardi, kuidas läheneda toitainepõhistele eesmärkidele. Me mõistame, et kurnatud pinnas ja töödeldud toit kahandavad märkimisväärselt oluliste toitainete sisaldust organismis. Tänapäeva tarbija vajab terviklikke tooteid, mis vastavad looduse enda valitud funktsioonidele ja imendumise standarditele. Me toetume inimkeha bioloogiliste süsteemide intelligentsele disainile ja usume, et sobivate toitainete olemasolul suudab organism asjakohaselt toetada rakkude, kudede, luude ja/või elundite struktuure ja funktsioone.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhend:
Enne kasutamist korralikult loksutada. Mitte tarbida lahjendamata! Lisada lahust teelusikaga (¼ teelusikatäit) või mõõtpipetiga (1,25 ml) klaasitäiele veele ja juua koheselt või lisada 1 liitrile veele ning tarbida kogu päeva jooksul. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks võib samal viisil tarbida üks kuni kaks portsjonit (1,25 - 2,5 ml lahust) päevas.

Võib võtta koos toiduga või ilma. Võib tarbida koos toodetega ReMag® ja ReMyte®. Manustamise lihtsustamiseks on tootega kaasas mõõtepipett.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas! Suure kontsentratsiooni tõttu võib tekkida loomulik kristalliseerumine, mis ei mõjuta toote kvaliteeti.

Täiendavad hoiatused: Silma sattumisel loputada koheselt puhta veega 15 minuti jooksul. Üleannustamise korral konsulteerida arstiga. Nahale sattumisel loputada veega. Ärritab silmi ja nahka. Suures koguses allaneelamisel ärritab seedesüsteemi.

Mitte kasutada toodet lastel. Kui te saate ravi, olete rase või toidate last rinnaga, pidage enne toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga.

Säilitamine: Hoida tihedalt suletud toatemperatuuril kuivas kohas.

Pico Potassium® sobib veganitele ja ei sisalda gluteeni, pärmi, piimatooteid, muna, soja, nisu, suhkrut, tärklist, kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, kunstlikke toiduvärve, kunstlikke säilitusaineid ega loomseid kõrvalsaadusi.

Koostisosad: vesi (pöördosmoosvesi), kaalium (kaaliumkloriid), säilitusained: sidrunhape ja kaaliumsorbaat.

Pakend: 240 ml. Toode sisaldab192 portsjonit

Tootja: New Capstone, Inc., 178 Cayuga Drive, Mooresville, NC 28117, USA

Turustaja Eestis: Enzymedica OÜ