Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Ecosh Kurkumiin piperiiniga 95% 90 kapslit

Toode
Ecosh Kurkumiin piperiiniga 95% 90 kapslit
Hind
23.40 €
Komplektis
1
Toote kood
ECOSH2701
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Ecosh
Suuruse valik

Toidulisand.

Kurkumiini ja piperiini 95%-ne ekstrakt koos tõhusust juurde andva kurkumi BCM-95 ekstraktiga toetab südame, hingamisteede, seedetrakti ja liigeste normaalset tegevust, kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest toetades sellega immuunsüsteemi vastupanuvõimet (mikroobide, parasiitide ja seente vastu), aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning toetada vaimset tervist.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB 4 kapslit (üks kapsel 500 mg) Kurkumi (Curcuma longa) droog1,26 g Kurkumiini 95% ekstrakt0,4 g Kurkumiini BCM-95 ekstrakt0,32 g Piperiini 95% ekstrakt20 mg Kurkum (Curcuma longa), keskaja Euroopas India safran, on kollajuure perekonda kuuluvate taimeliikide lihavast risoomist saadav kollakas pulber, mis on väga levinud paljudes Aasia köökides.

Väga tugeva aroomiga ja mõrudamaitseline vürts sarnaneb ingverijuurele. Kurkumi müüakse harva toorelt, tavaliselt on see eelnevat keedetud, kuivatatud ja siis jahvatatud pulbriks.Kurkum on üks kasulikumaid ja enim uuritumaid väetaimi maailmas.

Maailmas on üle 100 kurkumi liigi ja üks ühine iseloomulik tunnus on nende kollakas oranž toon. Selle tooni annavad kurkumile kurkuminoidid. Kurkumis on kolm peamist kurkuminoidi, mis moodustavad 2-6% risoomi sisust ning kõige suurem osalus on kurkumiinil, kuni 80%.

Näiteks pulbrilises maitseaines kurkumis on 100g kohta kuskil keskmiselt 1-3% ehk 1-3g kurkumiini. Kurkumiin kapslis on kurkumist välja ekstraheeritud aktiivaine, mis tervist kõige enam toetab. Ecoshi kurkumiini ja piperiini kompleks aitab toetada tõhusalt kogu organismi süsteemi tervikuna.

Kurkumis leiduv aktiivaine kurkumiin aitab kaasa rakkude normaalsetele funktsioonidele ning immuunsüsteemi kaitsevõimele. Samas on kurkumi pulbris lisaks rohkelt muid aktiivaineid, mis kõik omal moel immuunsüsteemi turgutavad.

Üheks neist paljudest kasulikest ainetest on 100% puhtas BCM-95 kurkumi ekstraktis leiduv tumeroon.

Kurkumiini kompleksi kuuluval piperiinil on kurkumi ja kurkumiini imendumist soodustav toime, mistõttu on kompleks üks parimaid vahendeid oma tervise toetamiseks ja üldise heaolu tõstmiseks.

Kurkumiini kompleks annab lisaks järgmist mõju organismile:

Toetab südame, hingamisteede, liigeste ja seedetrakti tegevust

Aitab tugevdada immuunssüsteemi vastupanuvõimet

Toetab vaimset tervist Vähendab väsimust ja kurnatust

Kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest

Pakub kaitset mikroobide, parasiitide ja seente vastu

Manustamine: 4 kapslit päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Tundliku mao ja maoprobleemide puhul manustada toodet 1-2 kapslit päevas, üks kapsel korraga ühe toidukorra peale.

Manustada veega ja koos rasvu sisaldava toiduga. Soovitatud annust ei tohi ületada.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.