Eco-Max Beebide Pesugeel 1.5 L

Toode
Eco-Max Beebide Pesugeel 1.5 L
Hind
12.20 € 9.76 €
Komplektis
1
Saadavus
kohe saadaval 1tk (1)
Bränd
Eco-Max
Suuruse valik

võimaldab 50 pesukorda 1,5L pudeli kohta. See GMO-deta ,lõhnavaba ja hüpoallergeenne toode on spetsiaalselt välja töötatud ilma tuntud allergeene kasutamata, et pakkuda ohutuimat pesu imikute rõivastele, pesule, rätikutele ja riidest mähkmetele.

See mittetoksiline, UL EcoLogo sertifikaadiga pesugeel kasutab biolagunevatest, taastuvatest ja jätkusuutlikest looduslikest ressurssidest saadud koostisosade tugevaid puhastusomadusi. Fosfaatide, kangete säilitusainete ja optiliste valgenditeta.

See on mittetoksiline puhastusvahend teie pere kõige pisematele.

 
Kasutamine: Pesugeel on mõeldud kasutamiseks valge ja värvilise pesu jaoks. Järgige rõivatootja juhiseid. Tugevalt määrdunud kohtade või plekkide korral valage otse kangale, hõõruge ettevaatlikult, leotage ja seejärel peske masinas. Annustamine on arvutatud 4-5 KG pesu jaoks. Loputage tühi pudel veega ja viige pakendikonteinerisse. Pehme, keskmise või kareda veega kasutamiseks:
- Kergelt määrdunud: 30 ml (1 OZ)
- Keskmiselt määrdunud: 30 ml (1 OZ)
 
Koostis: Vesi, 15–30% mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% naatriumtsitraat, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, sidrunhape ja tsellulooskummi.