Teepuuõlisalv - UUDIS!!! 20g Tervix

Toode
Teepuuõlisalv - UUDIS!!! 20g Tervix
Hind
4.30 €
Komplektis
1
Toote kood
TX30
Saadavus
Poes olemas (R)
Bränd
Tervix
Suuruse valik

100% looduslik, ei sisalda sünteetilisi aineid!

Teepuuõlisalvi toimeaine on teepuuõli, mille juures on salvi kandvate ainetena mesilasvaha ja rapsiõli.

  • Teepuuõlisalv on hea vahend aknele kalduva naha hoolduseks.

Sobib kasutamiseks täiskasvanutel ja lastel alates vanusest 3 eluaastat.

KUIDAS KASUTADA

›  Välispidiseks kasutamiseks. Rasusele ja aknele kalduva naha hoolduseks. Hõõruda nahale. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

›  Teepuuõli salv on teatud eelistega teepuuõlikreemide ees. Nimelt püsib salv kauem naha peal, mis laseb teepuuõlil püsivamalt naha peal kauem mõjuda.

KOOSTIS

›  Rapsiõli, mesilasvaha, teepuuõli, allergeen limoneen.

NETOKOGUS

›  20g

SÄILITAMINE

›  Toatemperatuuril, avatuna jahedas.

Teepuu

Melaleuca alternifolia

In vitro teaduslikud uuringud on näidanud, et teepuuõlil on mikroobi- ja seenevastased omadused (Caldefie-Chezet, F. et al 2004; Golab, M. et al 2007; Hart, P et al 2000; Inouye, S. et al 2007; Carson C. F. et al 2006).

Teepuuõli sisaldavaid tooteid võiks kasutada potentsiaalselt nendel puhkudel, kui muret tekitavad liigsed nahal või küüntel elutsevad seened või bakterid. Traditsiooniliselt kasutatakse akne, psoriaasi ja seenhaiguste puhul.

Teepuuõli saadakse teepuu lehtedest. Austraalia aborigeenid kasutasid teepuu lehti haavade ravimiseks, külmetuse vastu jne. Bundjalung’i pärismaalased kasutasid seda ilmselt tuhandeid aastaid tagasi ja valmistasid teepuu lehtedest loomarasvaga segades salvi. Isegi nende järvede muda, kuhu olid kaua langenud teepuu lehed ning kuhu oli kogunenud teepuu õli komponente, leidis kasutamist ravimisel.

1920ndatel aastatel levis läänemaailmas informatsioon teepuuõli antiseptilistest omadustest ja siis kasutati seda hambaravis ja kirurgias haavade puhastamiseks ja infektsioonide ärahoidmiseks.

Kõige kasulikumad ja toimekamad teepuuõli komponendid on terpeenid, millistest tasub nimetada terpineen-4-ol’i, gammaterpineeni ja alfaterpineeni. Need õlid on võimelised mõjuma bakteritele surmavalt.