Koirohu tee, 40g / Herbes del Moli

Toode
Koirohu tee, 40g / Herbes del Moli
Hind
3.00 €
Komplektis
1
Toote kood
HERB0015
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Herbes del Moli
Suuruse valik

Koirohi (Artemisia absinthium) mahepõllundusest.

Valmistamine: valmista tõmmis.

  • Valmistatud Hispaanias

    Koirohtu on traditsiooniliselt kasutatud koide tõrjumiseks, sellest ka eestikeelne nimetus. Juba koirohu ladinakeelne nimi Artemisia absinthium tuleneb kreekakeelsest sõnast “ebameeldiv” – eks sellegagi iseloomustati koirohu mõrkjat maitset. Omapärane lõhn ja mõru maitse võivad inimesi küll eemale peletada, ent õigesti tarvitades võib koirohi olla suurepärane abimees.

    Koirohtu kasutatakse rahvameditsiinis igasuguste kõhuvaevuste korral – söögiisu tõstmiseks, mao- ja sooltegaasi ning mao ülehappesuse vähendamiseks. See võib olla abiks nii kõhulahtisuse kui ka kroonilise kõhukinnisuse korral.  

    Pakendis sisalduvad taimed on kasvatatud mahepõllunduse norme järgides, ilma keemiliste ja sünteetiliste lisaaineteta. Taimed on korjatud ideaalsetes korjetingimustes ja spetsiaalsel perioodil, et säiliksid parimad lõhna- ja maitseomadused. Korjatud taimed kuivatatakse varjulises kohas. Toode ei ole läbinud keemilist töötlust ega kiiritamist säilivusaja pikendamiseks. 100% naturaalne.

    Kas Sa teadsid, et 1/3 maailmas toodetud toiduainetest visatakse "parim enne" kuupäeva möödudes prügikasti, kuigi toode on veel värske ja tarbimiskõlbulik? Herbes del Moli on pakendanud selle toote kilepakendisse just selleks, et säilivusaega pikendada. Tänu valitud pakendile ning hoolikalt jälgitud korje- kuivatamis- ja pakendamistehnoloogiale garanteerime toodete lõhna- ja maitseomaduste täieliku säilimise vähemalt 4 aasta jooksul peale tootmiskuupäeva. Sellega panustame toiduainete raiskamise vähendamisele.