Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

KIIRE SEEDIMISE TEE 20X1,5G / FIOR DI LOTO

Toode
KIIRE SEEDIMISE TEE 20X1,5G / FIOR DI LOTO
Hind
4.35 €
Komplektis
1
Toote kood
ECR7819
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Fior di Loto
Suuruse valik

Toidulisand mis kiirendab seedimist ja soodustab regulaarset ainevahetust.

Koostis: kitsaleheline kassia* (Cassia angustifolia), Astelpaju koor* (Rhamnus frangula L.), sõelutud kummeli õied* (Matricaria Chamomilla L.), apteegitilli seemned* (Foeniculum vulgare Mill), kassinaerise lehed ja õied* (Malva sylvestris L .)

* orgaanilisest põllundusest

Päevane annus (2 pakki) sisaldab

kitsaleheline kassia* 1200 mg
Astelpaju koor* 450 mg
sõelutud kummeli õied* 450 mg
apteegitilli seemned* 450 mg
kassinaerise lehed ja õied* 450 mg

Kõik "Mensana" Fior di Loto teed on pakitud "kahekambrilistesse" filtritesse, ilma liimi ja traadita. Nöör on orgaanilisest puuvillast.

FIOR DI LOTO

Fior di Loto loodi juba 1972 aastal, mil Riccardo Maschio avas esimese looduspoe Torinos. 1980 alustati esimeste naturaalsete kondiitritoodete valmistamisega. Aastate jooksul tekkisid valikusse spetsiaalsed tooted toiduallergiate jaoks. Alates 1991 jõustus bio-märgistust reguleeriv seadus ja Fior di Loto koostisained on 100% mahe-põllundusest. Kondiitritoodetes kasutatakse aeglaselt assimileeruvaid suhkruid, kontsentreeritud puuviljamahlu ja siirupeid, krõpsud ja snäkid ei ole praetud ja on madala rasvasisaldusega. Iga toote puhul on kasutegur tarbijale maksimaalne. Fior di Loto propageerib tervislikku toitumist, pakub laia valikut toiduaineid igale toitumisprobleemile. Märksõnaks on kergesti seeditav ja tasakaalustatud kvaliteetne toit.