Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

HEA UNE TEE 20X1,5G / FIOR DI LOTO

Toode
HEA UNE TEE 20X1,5G / FIOR DI LOTO
Hind
4.45 €
Komplektis
1
Toote kood
FI1963
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Fior di Loto
Suuruse valik

Toidulisand mis soodustab füsioloogilist und.

Koostis: Punase kannatuslille õied* (Passiflora incarnata L.), kalifornia läänemagun* (Escholtzia californica charm.), sõelutud kummeliõied* (Matricaria Chamomilla L.), pärnaõied* (Tilia platyphyllos Scop.), basiilikulehed* (Ocimum basilicum L.).

* orgaanilisest põllundusest

Päevane annus (2 pakki) sisaldab

Punase kannatuslille õied* 500 mg
kalifornia läänemagun* 500 mg
sõelutud kummeli õied* 400 mg
pärnaõied* 400 mg
basiilikulehed* 200 mg

Kõik "Mensana" Fior di Loto teed on pakitud "kahekambrilistesse" filtritesse, ilma liimi ja traadita. Nöör on orgaanilisest puuvillast.

FIOR DI LOTO

Fior di Loto loodi juba 1972 aastal, mil Riccardo Maschio avas esimese looduspoe Torinos. 1980 alustati esimeste naturaalsete kondiitritoodete valmistamisega. Aastate jooksul tekkisid valikusse spetsiaalsed tooted toiduallergiate jaoks. Alates 1991 jõustus bio-märgistust reguleeriv seadus ja Fior di Loto koostisained on 100% mahe-põllundusest. Kondiitritoodetes kasutatakse aeglaselt assimileeruvaid suhkruid, kontsentreeritud puuviljamahlu ja siirupeid, krõpsud ja snäkid ei ole praetud ja on madala rasvasisaldusega. Iga toote puhul on kasutegur tarbijale maksimaalne. Fior di Loto propageerib tervislikku toitumist, pakub laia valikut toiduaineid igale toitumisprobleemile. Märksõnaks on kergesti seeditav ja tasakaalustatud kvaliteetne toit.