UUS! ECOSBreeze kangavärskendaja-puhastaja Lavendel ja Vanilje 591ml

Toode
UUS! ECOSBreeze kangavärskendaja-puhastaja Lavendel ja Vanilje 591ml
Hind
11.90 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Ecos
Suuruse valik

Kaubamärk:  

ECOS Breeze kangavärskendaja saab jagu ka kõige ebameeldivamatest lõhnadest.

Taimne koostis on ohutu mistahes ruumides või pindadel, kus on vaja ebameeldivaid lõhnu ohjata, sealhulgas diivanil, jalanõudes ja lemmikloomaasemel. 

Naturaalsete koostisosadega kangadeodorant - Lavendli ja vaniljega. Elustab ja neutraliseerib lõhnu – ei määri!

Kasutusjuhend: Enne kasutamist loksuta. Testi eelnevalt vähemnähtavatel kohtadel, et näha kas töödeldav pind reageerib veega (Näit: mõned puitpinnad ja siid)

Plekieemaldus pesult: Pritsi plekile, lase 5 min. mõjuda, pese pesu ECOS pesugeeliga.

Kangad ja vaibad: Pritsi plekile nii, et puhastatav koht oleks korralikult niiske, lase 5 min. mõjuda. Pühi kuiva lapiga. Kui plekk on endiselt alles, korda tegevus ja lase tootel mõjuda kogu öö.

Puidust põrandad: toodet võib kasutada puidust põrandatel, kuid peale kasutamist tuleb pind kuivatada puhta lapiga. Toodet ei tohi jätta puitpinnale kogu ööks.

Ebameeldivate lõhnade eemaldamine: Pritsi toodet kohale, kus on vaja eemaldada ebameeldiv lõhn, lase mõjuda kogu öö. Kui vaja siis korda tegevust. Ebameeldiv lõhn võib olla toote mõjumise ajal endiselt alles.

Koostis: Vesi, denaturaat, taimne pindaktiivne aine (<5% mitteioonne), greipfruudiseemneekstrakt, fenoksüetanool (säilitusaine), glütserool (taimsed söötmed), metüülisotiasolinoon (säilitusaine), NOP sertifitseeritud orgaaniline sidrunheinaõli (sisaldab tsitraali, bensüülbensoaati).

Hoiatus ! Hoida lastele kättesaamatus kohas!