Tervisekivi Šungiit (püramiid-karbis)

Toode
Tervisekivi Šungiit (püramiid-karbis)
Hind
18.00 €
Komplektis
1
Toote kood
453
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Šungiid
Suuruse valik
 • ŠUNGIIT on meie planeedil iidne süsinikku sisaldav mineraal, mida on aastasadu kasutatud tervise parandamiseks.

Hiljuti avastati süsiniku vorm, millele teadlased ja meedikud panevad põhjendatult erilisi lootusi: õõnsad sfäärilised molekulid – fullereenid.

Praeguseks on fullereene looduslike mineraalide seas leitud ainult šungiidis ja just sellega seletatakse šungiidi toimet mitmete haiguste leevendamisel, inimese organite ja elundite nooruse, ilu ja värskuse säilitamisel.
Šungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest, sh. ka nafta ja pestisiidid; paljudest metallidest ja mittemetallidest; bakteritest ja mikroorganismidest. 

Maakohtades piisab 30-60 kg šungiitkillustiku kaevu puistamisest, et puhastada vesi bakteriaalsest reostusest, nitraatidest, naftasaadustest, metallidest ning struktureeruda ümber vee molekulid ravitoimelisteks.

 • Vee omaduste parandamiseks panna veenõusse paarsada grammi eelnevalt jooksva veega loputatud šungiiti ja valada peale 2-3 liitrit vett. Vee ärakasutamisel lisada vett juurde.Kivi saab puhastada soola või soodaga.
 • Vesi, mida on töödeldud šungiitfiltriga avaldab organismile üldtugevdavat ja -noorendavat mõju: näonahk puhastub, vähenevad kortsud, lööve, nahk muutub elastsemaks ja vetruvamaks.
 • Selline vesi tugevdab juuksejuuri, vähendab kõõmateket, annab juustele terve läike.
 • Šungiitvesi aitab neeru-, maksa-, sapipõiehaiguste puhul, leevendab kõrvetisi, aitab seedetrakti, luu- ja lihaskonna ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete puhul.
 • Vähendab allergilisi reaktsioone ja parandab organismi üldist toonust.

1991.aastal hakati valmistama vee puhastamiseks šungiidist filtreid.

Kasutades sellist vett joogiks ja toiduvalmistamiseks, paranesid haiged kroonilisest gastriidist, maohaavanditest, sapiteede ja pankrease haigustest, koletsistiidist, kõrgvererõhutõvest, neerukividest, südame-isheeemiatõvest, parodontoosist, erinevatest allergiavormidest, isegi ekseemidest – ja seda kõike peale šungiitfiltri abil puhastatud vee tarbimist.

 • Ca 36 kraadisele vanniveele lisada tekstiilist kotikeses peenestatud šungiidi tükke (~500 g vanni kohta).
 • Protseduuri kestvus 10-15 min mitte sagedamini kui üle päeva.
 • Rahustab, vähendab stressi, tugevdab organismi, normaliseerib und.
 • Väikesed haavad ja lõhed nahal paranevad.
 • Šungiitvannide regulaarse võtmise korral paranevad operatsioonijärgsed lõikearmid, kaob naha kestendamine, ekseemid, seenhaigused ja allergilised lööbed.

Šungiitvannid, šungiitveega ülevalamine ja lihtsalt tema tarvitamine tavalise vee asemel mõjub tervistavalt praktiliselt kõikidele organismi organitele ja süsteemidele.

10 huvitavat fakti šungiidi kohta.

1. Šungiidis sisalduva fullereeni molekuli suurus on 1nm. See on kolm korda väiksem kui DNA ja sada korda väiksem kui viirus. Fullereeni molekul läbib raku membraani  vigastamata.  Võib olla see seletab šungiidi tervistavaid omadusi. 

2. Üldtuntud on šungiidi mõju e-coli ja mõnede teiste tervist häirivate bakterite kahjutukstegemisel. Samas nn. häid baktereid šungiit ei puutu.

3. Šungiidiveega naha topsutamine paar korda päevas  pidurdab mõnede psoriaasivormide arengut ja hoiab seda  mittehäirivas, peaaegu märkamatus seisundis. 

4. Senine šungidivee kasutamise kogemus näitab, et paljudel inimestel normaliseerus seedimine hämmastavalt kiiresti.

5. Hommikuti šungiidivee regulaarsel kasutamisel näo loputamiseks (mitte kuivatada, kuivab ise minutiga) muutub näonahk elastsemaks ning  paranevad mõne päevaga väikesed vigastused ja vistrikud.

6. Šungiidi veega juuste loputamine kinnistab juukseid, juuste väljalangemine väheneb paari korra järel märgatavalt (oluline neile, kes tihti värvivad).

7. Šungiidivesi  viib organismist välja toksiine ja mürke, sh. alkoholi liigtarbimise jääke. Tänu oma absorbtsioonivõimele puhastab šungiit kange alkoholi puskariõlist.

8. Venemaal läbiviidud teaduskatsete käigus, kus hõberebastele anti joogiks šungiidivett, selgus, et emaste loomade viljakus suurenes viiendiku võrra. Samuti paranes loomadel karvkatte tihedus ja läige. Muide, ka kassidele ja koertele maitseb selline vesi.

9. Eestis läbiviidud katse käigus, kus kogu laut viidi üle šungiidiveele, tõusis lehmadel  piima rasvasus sama ratsiooni juures 0,5%. Samuti vähenes noorloomade suremus  ja hakkas  sündima kaksikuid terveid vasikaid.

10. Eestis läbiviidud katse käigus, kus segati noorte tammepuude mulda 300-400 grammi šungiidi puru, läksid need puud kaks nädalat varem lehte kui kõrvalkasvavad samasugused tammed, millele seda puru ei lisatud.

Vaata siia:

https://www.youtube.com/watch?v=5RngcSRtGjk

Näitlik video venekeelne

Näitlik video ingliskeelne