Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Lahtiolekuajad

Puhkus 31.07-09.08
Kõik tellimused kuni 30.07 kella 14.00-ni täidame enne puhkust.

TERVISEKIVI – KERISEKIVI

Toode
TERVISEKIVI – KERISEKIVI
Hind
235.00 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Šungiid
Suuruse valik
TERVISEKIVI – KERISEKIVI

SAUN on elustiil ja keris on SAUNA süda!
Selleks, et saunaskäigust kujuneks välja tõeliselt mõnus ja meeldiv saunaõhtu on kindlasti oluline, et kerisele saaks valitud õiged ja sobivad kerisekivid. Kividest oleneb leiliruumi mikrokliima ja leili kvaliteet.

Sauna võib pidada üheks tõhusamaks organismi tervendamise viisiks, kus võidelda erinevate haiguste vastu ja parandada enesetunnet.
Täna me teame, et saun vabastab organismi ainevahetuse ülejääkidest ja aitab kehal normaalselt toimida.

Higiga saab organismist välja viia palju kahjulikke ainevahetuse aineid. Aurusaun on üks vanemaid viise sügavpuhastada nahka, muutes selle siledaks ja värskeks, noorendades ja parandades nahka.

Saunas aktiveeruvad poorid, need eemaldavad mustuse nahapinnale, normaliseerub rasvade ainevahetus, paraneb vereringe. Samuti aitab saun kaasa vabaneda peavalust, puhastada hingamisteid ja langetada kaalu.


Esmakordselt on nüüd Eestis võimalik osta ainulaadset šungiit-kerisekivi, mille vanuseks on hinnatud kaks miljardit aastat ja mida leidub ühes kohas maailmas – Karjalas.

Kuna šungiit ühendab endas Eestis kasutusel olevate kerisekivide parimaid omadusi, sobib see kerisekivideks suurepäraselt.

Kasutades šungiiti, tõuseb saunaskäigu kvaliteet kordi, enesetunne peale sauna on väga hea ning nauding saunaskäigust on palju suurem, kuna šungiidist saadud leil on mahe ja tervislik.

Pakendi kaal 10 kg ja
Fraktsiooni suurus 8 – 16 cm

TERVISEKIVI – KERISEKIVI OMADUSED:
* sobib nii puu- ja elektrikeristele * võib kasutada ka pealmiste kividena * annab pehme kuumuse * tagab mahedama leili ka kõrgematel temperatuuridel * võimaldab saada pikemaajalist leili * suure soojuse akumuleerimisvõimega – seega säästab elektrit ja küttepuid * tõhus vee aurustumine * šungiiti on vanasti kasutatud tervistava kivina – vererõhu taseme ühtlustamiseks, vereringe parandamiseks, hingamisteede puhastamiseks, naha heaolule. * šungiit säilitab aastate jooksul oma positiivsed omadused – säästate palju aega ja raha, mis kulub kerisekivide perioodilisele väljavahetamisele, eriti ahju sageda kasutamise korral.

Teadmiseks kerisekasutajale:
Šungiit on toodud Eestisse otse Karjalas asuvast kaevandusest töötlemata kujul, siis tuleb kasutamisel arvestada, et kivim võib esmasel kasutamisel katta Teie leiliruumi sisustuse kerge kivimi tolmuga. Leiliviskamise järel, järsu vee aurustumise käigus lenduvad kaasa üliväikesed tahked osakesed.

Seega soovitame enne tarvitamist kindlasti pesta kivimi tolm jooksva vee all.
Paremaks õhuvahetuseks paigutage suuremad kivid alla ja väiksemad kivid peale.
Kuna šungiit on oma olemuselt mineraal ja sisaldab vett, esineb esmasel kuumutamisel kõrgematel temperatuuridel praksumist.

Sügavamal kivimi sees olev vesi hakkab poore pidi pinnale tulema. Tegemist on nn suletud kambritega või liiga “kitsaste” pooridega, efekt on samasugune nagu suletud vee anuma kuumutamisel, kuni see lõhkeb.

Veel on aurustudes väga suur jõud, mis seletabki esmasel kuumutamisel tekkivat kivimi praksumist, mida järgnevatel kuumutamistel enam ei esine. Selliste miniplahvatuste tagajärjel kaasneb mikroskoopiliste tahkete osakeste paiskumine õhku.

Pärast esmast kütmist tuleb saun enne praktilist kasutamist kindlasti õhutada.

Kui olete sauna pärast esimest kuumutamist õhutanud ja esimese leili visanud on mõnusad saunaõhtud garanteeritud !!!

Kerisekivid on pakitud vastupidavasse kotti, mida saab hiljem kasutada näiteks poekotina vms.

Vedelik, mis väljub koos higiga, peab saama taastatud väljaspoolt tuleva veega.

Selleks sobib suurepäraselt eelnevalt valmistatud šungiidivesi: http://www.mahekaup.eu/tervisekivi-sungiit-(puramiid-karbis)/

Jooge piisavalt vett, et kompenseerida veekadu ja vabaneda toksiinidest.

MAHE LEIL ja TOPELT TERVIS!