Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Tee “Allow Love”, Roos-hibiskus (mahe) 16 x 2g

Toode
Tee “Allow Love”, Roos-hibiskus (mahe) 16 x 2g
Hind
3.90 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Hari`s
Suuruse valik

Tee -Roos- hibiskus –„Tunne armastust“

Ravimtaimede ja vürtside segu koos hibiskuse ja roosi õielehtedega.

Teepakkide sulgemisel pole kasutatud metallist klambreid ega liimi. Igaüks on eraldi suletud.

Sisu: 16 teekotti, kaal 32g (16 x 2g).

Koostis: Hibiskus* (35%), õun*, lagritsajuurt*, sidrunhein*, kibuvits*, roosi õielehed* (5%), fenkol*, kaneel*, kurkumi juur*, aniis*, kakao koored*, ingver*, kardemon*, nelk*, must pipar*. *= orgaaniline

Sarja “Peace on earth” loomisest:

Me teame, et me pole üksi sooviga tuua rahu maapeale. Samal ajal kui Hari tee tunneb, et rahu peab saama maapeale, ei saa nad pöörata selga, oma “õdedele-vendadele”, kes peavad iga päev seisma silmitsi ahnuse ja hullumeelsusega. Kandes seda oma südames otsustas Hari tee luua uue teesarja “Peace on earth” – “Rahu maapeal”

Te võite seda teed juua tundes sisemist rahu, teades, et selle tee ostmisega olete andnud oma panuse suure rahu algatamisele läbi organisatsiooni Cordaid.org.

Protsent selle tee müügitulust annetatakse ülemaailmse rahu algatamiseks. Loe lisaks: Cordaid.org ja vaata hämmastavaid jõupingutusi, mida nad teevad iga päev, et muuta maailm paremaks kohaks.

Lohutab meeli, inspireerib lõõgastuma ja julgustab rahulolu. Meie “Rahu maapeal” teed on kutse puhata, lõõgastuda ja avastada oma sisemist rahu. Sest kui me leiame rahu iseendas, hakkab maailm meie ümber muutuma ja muutub veidi rahumeelsemaks.

Meie kolm maitsvat taimeteed on loodud, et toetada ja edendada sisemist rahu.