Šungiidi killustik, 500g

Toode
Šungiidi killustik, 500g
Hind
12.25 €
Komplektis
1
Toote kood
788
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Šungiid
Suuruse valik

Šungiidi killustikku saab  kasutada näiteks

  1. Vee tegemisel
  2. Jalatalla massaašis
  3. Lemmikloomadele joogivee valmistamisel
  4. Lillepottides
  5. Lõikelilledel vees

Joogivee valmistamisel on soovitatav 4-6 kuu möödudes šungiidi killustik välja vahetada.

Teave šungiidi tervendavatest omadustest lähiajaloos ulatub rohkem kui 3 sajandi sügavusse – tol ajal kandis salapärane mineraal nime aspiid-kivi (must kivi). Esimene nn. ametlik teadaanne jääb 17. sajandi algusesse ja on seotud tsaarinna Marfa Ivanovnaga – nii kutsusid teda kohalikud talupojad.

Šungiit kõrvaldab veest vabu radikaale aktiivsöest 30 korda tõhusamalt. Šungiit kui võimas taastaja neelab veest hapnikku: keemilises koostöös moodustub atomaarne hapnik, mis on tugevaim oksüdeerija ja vabastab šungiidi pinna uuteks sorbsioonideks.

Šungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest, sh. nafta ja pestitsiidid; paljudest metallidest ja mittemetallidest; bakteritest ja mikroorganismidest, kõrvalistest lõhnadest-maitsetest. 1991. aastal hakati valmistama vee puhastamiseks šungiidist filtreid.

Kasutades sellist vett joogiks ja toiduvalmistamiseks, on paranetud kroonilisest gastriidist, maohaavanditest, sapiteede ja pankrease haigustest, koletsistiidist, kõrgvererõhutõvest, neerukividest, südame-isheemiatõvest, aneemiast, bronhiaalastmast, dispensioonist, maksahaigustest, külmetushaigustest, parodontoosist, erinevatest allergiavormidest, ekseemidest, kroonilise väsimuse sündroomist, isegi psoriaasist.

Tõhusat abi on saanud diabeetikud. Imevesi on ideaalne onkoprofilaktikas, rääkimata sellest, et tema abiga on õnnestunud väljuda tervena onko kolmandast ja neljandast staadiumist! Kinnitust on leidnud ka immuunsüsteemi tõhus taastumine ja ateroskleroosi nähtude vähenemine. Isegi langetõvele ja altshaimeritõvele on saadud tervenemiseabi!