Sügavpuhastavad jalatallaplaastrid 10tk pakis (5 paari)

Toode
Sügavpuhastavad jalatallaplaastrid 10tk pakis (5 paari)
Hind
9.90 €
Komplektis
1
Toote kood
Detox
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
DETOX
Suuruse valik

•Abivahend keha loomuliku puhastusprotsessi jaoks •Imab jääkaineid •Toimib magamise ajal.

Plaaster on käepärane kehahooldusvahend, mis aitab lahustada toksiine, lõdvestada lihaseid ja kõõluseid ning eemaldada kehast üleliigset vedelikku.

Tugevdab neerusid ja lisab elujõudu.

Jalad ja keha muutuvad kaunimaks ja meeldivalt lõhnavaks.

Naudid paremat und ja vabaned väsimustundest.

Plaastri toime.

Turgutab vereringet ja ainevahetust. Tugevdab rakke ja siseelundite funktsioone.Kaotab jalgade väsimuse. Lõdvestab lihaseid ja kõõluseid ning eemaldab kehast üleliigse vedeliku. Tugevdab neerusid ja lisab elujõudu.Soodustab und. Lahustab kehasse ladestunud ainevahetusjääke.Kiirendab jääkainete eemaldumist. Tugevdab immuunsüsteemi.
Plaastri kasutamine.
Puhaste jalad. Eemalda suurem kleebis plaastri imavalt osalt ja pane kleebise kirjadega pool vastu plaastri imavat osa. Raputa kotikest, et aktiveerida toimeained, eemalda plaastri imavalt osalt väiksem kleebis  ja aseta kogu plaaster jalatallale.hoia jalataldadel või muudel ravi vajavatel kehaosadel 8-10 tundi (öösel magamise ajal). Siis eemalda plaaster ja puhasta nahapind.
Toimeained.
Puuäädika destillaat, bambuseäädika destillaat, carpace(kooriklooma pulber),taimeessentsid, C-vitamiin, miinusioonid.
Kasutusalad.
Jalatalla vastavatele punktidele; muudele ravi vajavatele kohtadele. näiteks haiged liigesed, käevarred, puusad, õlad, krampis sääred, valutavad jalad ja pinges lihased.
Tähelepanu !
Kasutamise ajal hoia jalad kuivad. Kasutamata plaastrid hoia kindlalt suletud kottides. Jalaplaastrid on tugevatoimelised, arvesta sellega, kui asetad need sokkidesse või jalanõudesse.Säilita jahedas ja pimedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja vältides kõrget temperatuuri.. Lastel lubatud kasutada vaid täiskasvanu juhendamisel. Kui kasutamisel esineb nahaärritusi, konsulteeri nahaarstiga või spetsialistiga.
Soovitav kasutada ka ülekaalulistel, eakatel, suitsetajatel, depressiooni korral, seisva töö tegijatel, vaimse ja füüsilise ülepinge korral.
Kasuta 30-90 ööd järjest. Võib asetada paremale ja vasakule jalale vaheldumisi või kiiremate tulemuste saavutamiseks mõlemale jalale korraga, samuti ka eespool mainitud muudele ravi vajavatele kehaosadele.