Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Skin, nails and hair 60 tbl

Toode
Skin, nails and hair 60 tbl
Hind
17.50 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Solgar
Suuruse valik
  • Juuksed-küüned-nahk-vitamiinid sisaldavad väga head kombinatsiooni (C-vitamiin, tsink, vask ja mineraal MSM), toetamaks juuste, küünte ja naha heaolu.

MSMil on väga tähtis roll kollageeni ja keratiini moodustamisel.
Keratiin ja kollageen on tähtsad proteiinid, mida on tarvis organismil selleks, et säilitada juuste, küünte ja naha tervis. Vananemise käigus võib nende tase meie organismis väheneda.
Uuringud on näidanud, et juuksed kasvavad kiiremini ja tugevamaks, kui organismis on piisavalt väävlit.
Tsingivaeguse märgiks on küünte “õitsemine” ehk valged laigud. Samuti võib tsingipuudus tekitada nahale pigmendilaike. Kui inimene higistab palju, vähenevad organismi tsingivarud, mis on naha ja juuste tervishoius väga olulised.
C-vitamiin soodustab naha verevarustust ja tugevdab kapillaare. Kui veresooned on tugevad, ei teki sinikad nii kergesti. Naha ülemäärane kuivus jätab sellest närtsinud ja kahvatu mulje, lisaks ohustavad sellise nahatüübiga inimest kiiremini tekkivad kortsud, mida aitab ennetada C-vitamiin. Vaske on vaja mitmesuguste sidekoevalkude tootmisensüümi koostisosana, hemoglobiini sünteesiks ja raua omastamiseks punaste vererakkude kujunemisel, luukoe normaalseks arenguks, rakusiseselt väga olulise antioksüdantse kaitseensüümi talitluseks, keha põhipigmendi melaniini kujunemiseks nii nahas kui ka juustes.

KOOSTIS
Päevane annus (2 tabletti päevas) sisaldab: C-vitamiin (L-askorbiinhappena) 120 mg, Kaltsium 30 mg, Tsink (tsitaadina) 15 mg, Vask (vase glütsinaat) 2 mg, MSM (metüülsulfonüülmetaan) 1000 mg, Räni (ränidioksiid, punavetika pulbrist L corallioides) 50 mg, L-proliin 50 mg, L-lüsiin (L-lüsiin HCI) 50 mg.
Muud koostisosad: mikrokristalne tselluloos, räni, taimne steariinhape, taimne tselluloos, taimne magneesiumstearaat, taimne glütseriin.

KASUTAMINE
Toidulisandina täiskasvanutele kaks (2) tabletti päevas söögi ajal või vastavalt arsti soovitustele.

Pakend: 60 tabletti
Tootja: Solgar, INC., USA