Sabatini greibi eeterlik õli 10ml

Toode
Sabatini greibi eeterlik õli 10ml
Hind
11.60 €
Komplektis
1
Toote kood
FIOREOE045
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Sabatini
Suuruse valik

NB! Eeterlikke õlisid ei tohi kanda otse nahale ega limaskestadele.
Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.

Greibi eeterlik õli on tuntud oma paljude omaduste poolest, tal on tasakaalustav, toniseeriv mõju lihastele ja salenemisele.

Tasakaalustab, kui sisse hingata, stimuleerib ja taaselustab keha, andes uue energilise laengu. See soodustab endokriinnäärmete (eriti hüpotalamuse) tootmisel hormoonide regulaatorite esmafunktsioone, näiteks une / ärkveloleku tsüklis, nälg / küllastustunde.

Sel põhjusel on see näidustatud närvilise nälja raviks; ka hooajalised muutused (aastaaegade vaheldus); Jetlagi leevenduseks; närvilise väsimuse, ärevuse või raske stressi puhul. Mõjub hästi immuunsüsteemile.

Aitab valmistada lihaseid ette jõupingutustele; kui seda kasutatakse pärast sporti, aitab see lõõgastuda.

Salendav kui lahjendada taimeõlis, lahustab ladestunud rasva (nii valge ja pruun rasvkude), pinguldab kudesid. Tselluliidi puhul on ta seetõttu väga levinud massaziõlides.

Nahka puhastav toime: kasutatakse tavaliselt (mitte suvehooajal, sest fotosensibilisaator) raviks rasuse naha ja akne ravis

Külmpressitud greibiõli eeterlik õli