Rootsi tilgad 500ml 35 ürdiga

Toode
Rootsi tilgad 500ml 35 ürdiga
Hind
14.20 €
Komplektis
1
Toote kood
EST6770
Saadavus
Poes olemas
Bränd
Estvita
Suuruse valik

Toidulisand. Traditsioonilised rootsi arsti (rootsirohu) tilgad.

Kasutamine: võtta täiskasvanutel 20ml päevas, koos veega.

Koostisosad ja päevased kogused 20ml kohta: vesi, niiskuse säilitaja glütserool, säilitusaine kaaliumsorbaat, taime ekstraktid (hariliku maasapi (Centaurium Erythraea) ekstrakt 32,16mg, pomerantsi (Citrus Aurantium) viljakestade ekstrakt 16,08mg, hariliku kollajuure (Curcuma longa) ekstrakt 16,08mg, õissaare (Fraxinus Ornus) hangunud mahl 16,08mg, hariliku nelgipuu (Syzygium Aromaticum) pungade ekstrakt 16,08mg, hariliku aniisi (Pimpinella Anisum) seemnete ekstrakt 16,08mg, hariliku kardemoni (Elettaria Cardamomum) viljade ekstrakt 7,98mg, kollase emajuure (Gentiana Lutea) juure ekstrakt 7,98mg, apteegitilli  (Foeniculum Vulgare) seemnete ekstrakt 7,98, lagritsa (Glycyrriza Glabra) juure ekstrakt 7,98mg, piparmündi (Mentha Piperita) lehtede ekstrakt 7,98mg, ingveri (Zingiber Officinale) juure ekstrakt 7,98mg, ubalehe (Menyanthes Trifoliata) lehtede ekstrakt 7,98mg, kaneeli (Cinnamomum Aromaticum) koore ekstrakt 7,98mg, metsmaasika (Fragaria Vesca) lehtede ekstrakt 7,98mg, ürt- penimündi (Marrubium Vulgare) ekstrakt 7,98mg, melissi (Melissa Officinalis) ekstrakt 3,94mg, kibeohaka (Cnicus Benedictus) ekstrakt 3,94mg, leedri (Sambucus Nigra) lehtede ekstrakt 3,94mg, kummeli (Chamomilla Recutita) õite ekstrakt 3,94mg, rosmariini (Rosmarinus Officinalis) lehtede ekstrakt 3,94mg, mandariini (Citrus Reticulata) viljakestade ekstrakt 3,94mg, papli (Populus Nigra) pungade ekstrakt 1,59mg, pune (Origanum Vulgare) ekstrakt 1,38mg, köömnete (Carum Carvi) ekstrakt 1,27mg, basiiliku (Ocimum Basilicum) ekstrakt 1,06mg, kadaka (Juniperus Communis) marjade ekstrakt 0,74mg, majoraani (Origanum Majorana) ekstrakt 0,53mg, loorberi (Laurus nobilis) lehtede ekstrakt 0,32mg, paprika (Capsicum annuus) ekstrakt 0,2mg, vürtspipra (Pimenta Dioica) viljade ekstrakt 0,2mg, muskaat pähkli (Myristica Fragnans) ekstrakt 0,2mg, salvei (Salvia Officinalis) ekstrakt 0,2mg, nõgese (Urtica dioica) ekstrakt 0,16mg, koriandri (Coriandrum Sativum) ekstrakt) 0,15mg, lõhna- ja maitseaine.

Sisaldab lagritsat – kõrgenenud vererõhuga inimesed peaksid vältima liigset tarbimist. Mitte ületada soovitatud päevast kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Ei soovitata individuaalse talumatuse korral. Lastel, naistel raseduse ja rinnaga toitmise perioodil konsulteerida enne tarvitamist arstiga.

Terviseteemad, mille puhul on saadud abi rootsirohust (Ärakiri rootsirohu  ravijõust):

1. Kui seda sageli nuusutatakse, kaelalüsisid niisutatakse, niiske riie peale pannakse, kaovad valu ja peapööritus, paraneb mälu ja mõistus.
2. Tilgad aitavad ähmaste silmade puhul, kaotavad punetuse ja valu silmapõletiku korral, on raviks vesistele silmadele. Kaotavad halli kae, kui õigeaegselt silmanurki niisutada või niiske lapp suletud silmadele panna. PS! Silma ei tohi tilgutada!

 1. Rõugeid ja igasugust löövet, ka koorikuid ninas ja nahal saab kõrvaldada tinktuuriga niisutades.
  4. Hambavalu korral hoida suus supilusikatäis tinktuuri vähese veega lahjendatuna või niisutada valutavat hammast tinktuurilapiga. Valu kaob ja mädanikku pole vaja karta.
  5. Ville ja rakke või teisi kahjustunud kohti keelel niisutage kohe tilkadega ja peatselt saabub paranemine.
  6. Kui kurk valutab ja selles on haavandeid, et jooki ja toitu on raske neelata, võetagu tilku hommikul, lõunal ja õhtul, neelatagu pikkamööda ning palavik kaob ja kurk (neel) saab terveks.
  7. Maokrampide puhul võetagu koheselt supilusikatäis rootsirohtu.
  8. Voolmete puhul võetagu sisse üksteise järel kolm supilusikatäit tinktuuri, aeglaselt üksteise järel neelates ja peagi on tunda leevendust.
  9. Tilgad vähendavad kõhugaase ja jahutavad maksa. Nad peletavad kõik mao- ja sisikonnahädad ja aitavad kõhukinnisuse korral.
  10. Nad on eelistatav abivahend maole, kui see hästi ei tööta – reguleerides seedimist.
  11. Nad aitavad sapivalude puhul. Varahommikul ja õhtul tuleb üks supilusikatäis tinktuuri valge veiniga sisse võtta ja ööseks mähised panna. Sedasi on valud varsti kadunud.
  12. Vesitõve korral võtta kuue nädala vältel igal hommikul ja õhtul supilusikatäis tinktuuri valge veiniga.
  13. Kõrvavalude ja kõrvade kohisemise korral pandagu kõrva tilkadega niisutatud vatitopp. See aitab väga hästi ja taastab isegi varem külmetuse tõttu kaotatud kuulmise.
  14. Kui naisel on emakavalud, antagu talle kolmel hommikul järjest üks supilusikatäis tinktuuri punase veiniga. Poole tunni pärast peab ta veidike jalutama ja siis einestama. Piima mitte juua!  Piimaga koosei tohi tinktuuri võtta!
 2. Sünnitusjärgne rinnapõletik paraneb kiiresti tinktuuriga niisutatud lappide pealeasetamise järel.
  16. Tilkadega saab lastel ja täiskasvanuil väljutada solkmeid ja isegi paelusse – anda vastavalt lapse vanusele. Niiske lapp tuleb siduda nabale ja hoida see pidevalt niiskena.
  17. Kollatõbi kaob kiiresti, kui kolm korda päevas tilku sisse võtta, suurenenud maksa kohal tuleb hoida mähist.
  18. Ka sisemised hemorroidid paranevad, kui neid niisutada, eriti õhtuti enne voodisse minekut. Välispidiselt panna niisutatud vatt hemorroidisõlme peale, see avab verejooksu ja põletik kaob.
  19. Tilgad parandavad hemorroide, tervendavad neerusid, mõjuvat vett väljutavalt, kaotavad masenduse ja melanhoolsuse, ergutavad söögiisu ja seedetegevust.
  20. See vahend on tõhus ka aeg- ajalt esinevate krampide ja krambivalude puhul.
  21. Kopsuhaiguste puhul võtta tilku hommikul tühja kõhuga kuue nädala vältel.
  22. Menstruatsiooni puudumisel või nende liigse tugevuse puhul võtta tilku hommikul tühja kõhugaja kolm korda päeva jooksul ning korrata kuuri 20 päeva, see korrastab hästi menstruaaltsüklit.
  23. See vahend ravib valgevoolust.
  24. Ravib langetõbe (epilepsiat). Haige peab tilku alaliselt tarbima. See tugevdab närve ja keha ning profülaktiline abivahend kõikide haiguste vastu.
  25. Parandab halvatusi. Kaotab peapöörituse ja iivelduse.
  26. Kui kellegi on palavik, külma- ja kuumahood ja ta on jõuetu, siis andke talle supilusikatäis tilku ja inimene paraneb kiiresti, kui tal muid hädasid küljes ei ole. Tema pulss aeglustub ning palavik alaneb ja peagi on ta terve.
  27. Tilgad ravivad vähktõbe, vanu ja mädaseid haavu, soolatüükaid ja lõhenenud käenahka. Selleks pestakse haiget kohta hoolikalt valge veiniga ja asetatakse peale rootsirohuga niisutatud lapp. See kõrvaldab valu ja kaotab kasvajad ning parandab vanad haavad. (Kirjutaja kommentaar: PS! Vähkkasvajate ravi on kindlasti kõige tõhusam kompleksravina. Lisaks tavameditsiinile teatud ravimtaimeteed ja rootsirohi.)
  28. Tilgad ravivad ohutult nii lõike-, torke- kui ka löögist saadud haavu. Rootsirohutilkadega niisutatud lapi haavaleasetamine võtab kiiresti valu ära ja ei lase tekkida põletikul ja mädanikul. Kui haava veidi rohtu tilgutada, aitab see haaval isegi eelneva puhastamiseta paraneda. Kui hoolikalt ravida ja lappi tihti tilkadega niisutada paranevad haavad kiiresti.
  29. Tilgad kaotavad igasugused armid, olgu need kuitahes vanad. Selleks tuleb armide pinda kuni 40 korda järjest tilkadega niisutada.
  30. Tilgad ravivad põletusest tekkinud vigastusi, olgu siis tegemist tule, kuuma vee või tulise rasva põletusega. Põlenud koht tuleb kohe hoolsalt niisutada, siis ei teki ville ega mäda ja kogu nahk on varsti terve ja puhas. (Kirjutaja kommentaar: see kehtib ikkagi väikeste põletushaavade puhul. Suurte pindade puhul tuleb kõigepealt kiiresti pöörduda arsti poole ning alles seejärel rakendada lisaks ka ravi rootsirohuga.)
  31. Tilgad ravivad muhke ja nahaplekke, mis on saadud löögi või torke tagajärjel.
  32. Tilgad parandavad söögiisu ja taastavad maitsmismeele.
  33. Verevaesuse puhul need puhastavad ja parandavad verd. Kui kahvatud inimesed teatud aeg hommikul tilku sisse võtavad paraneb vereloome ning vere rongvool kehas ja taastub endine jume.
  34. Reumaatilised valud jäsemetest kaovad, kui võtta tilku hommikuti ja õhtuti ning teha valutavatele liigestele mähiseid.
  35. Parandavad ka külmunud käsi ja jalgu, isegi kui külmast on tekkinud haavad. Niisutatud lapid asetada külmunud kohale nii tihti kui võimalik, eriti aga ööseks ning kompressi tuleb sageli vahetada.
  36. Konnasilmadele panna niiske vatitopp ja hoida valus koht pidevalt märg. Kolme päeva pärast tuleb konnasilm ise ära või saab selle valutult ära lõigata.
  37. Samuti saab ravida koera ja muid hammustusi. Tilku tuleb sisse võtta, see kaotab hammustusest tekkinud mürgistuse. Haavale tuleb panna rootsirohu kompress.
  38. Nakkushaiguste puhul on hea võtta tilku sisse mitu korda päevas.
  39. Unetuse korral võetagu enne magamaminekut tilku sisse. Rahutu ja närvilise une puhul asetatagu südame piirkonda lahjendatud rootsirohuga niisutatud lapp.
  40. Joobnu kainestub kohe, kui neelab alla kaks supilusikatäit rootsirohtu.
  41. Kes iga päev hommikuti ja õhtuti rootsirohu tilku võtab, ei vaja enam mingeid teisi ravimeid. Tugevneb organism, närvid ja veri, kaob käte ja jalgade värisemine. Varsti on kõik haigused kadunud. Keha muutub nõtkeks, nägu nooreks ja ilusaks. (Kirjutaja kommentaar: ravimivõtjad peavad kindlasti oma tervislikku seisundit jälgima ning vajadusel arstiga nõu pidades ravimite koguseid muutma.)
 3. Lisaks eelnimetatud haigustele kasutatakse rootsirohtu jalgade tromboosi ja veenipõletiku, neerukoolikate, liigese paistetuste, peavalude, ajukelmepõletiku, silma võrkkesta irdumise ja põletiku, ülepingutatud silmade, põsk- ja otsmikukoopapõletike, liigeste deformatsiooni jms. korral. Lisaks rootsirohule on igal haigusel ka oma taimeravi, mida on vaja teha koos rootsirohu võtmisega.

Tilku tuleb võtta veega või ravimteega lahjendatult!