ReSet Drops®, 45 ml

Toode
ReSet Drops®, 45 ml
Hind
103.00 € 97.85 €
Komplektis
1
Toote kood
RNA122
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
RnA ReSet
Suuruse valik

Rna Reset drops - odra ekstraktiga

Toidulisand

  • Vedel lahus idandatud odrast
  • Valmistatud sertifitseeritud mahedast odrast
  • Loodud igapäevaseks kasutamiseks

RnA ReSet Drops® on valmistatud ilma piima-, soja-, maisi-, loomsete saaduste, kunstlike värvainete või lõhna- ja maitseaineteta. Toode on valmistatud odrast, seega sisaldab see gluteeni jääke.

RnA ReSet® vormid seavad uue standardi, kuidas läheneda toitainepõhistele eesmärkidele. Me mõistame, et kurnatud pinnas ja töödeldud toit kahandavad märkimisväärselt oluliste toitainete sisaldust organismis. Tänapäeva tarbija vajab terviklikke tooteid, mis vastavad looduse enda valitud funktsioonidele ja imendumise standarditele.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhend:

Alustada 1 portsjoniga päevas (2 tilka ehk 0,1 ml) ja seejärel võtta kaks annust päevas (4 tilka ehk 0,2 ml). Suurendada järk-järgult ühte portsjonit kuni 16 tilgani ja võtta kaks korda päevas. Soovitavalt tarbida tühja kõhuga 15 minutit enne söömist ja joomist. Keskmine annus on väga individuaalne, kohandage seda vastavalt oma tunde järgi.

Enne avamist mitte loksutada. Avada pudel kraanikausi kohal lastes karbonisatsioonil pudelist väljuda. Seejärel pange kork peale tagasi ja jätke mõneks tunniks külmkappi ning alustage kasutamist.

Ärge loksutage tugevalt, kuni olete tarbinud umbes 1/4 pudelist, siis kihisemine väheneb. Pärast seda võite toodet raputada, see kipub settima või muutma konsistentsi.

Soovitav on kasutada 60 päeva jooksul pärast esmast avamist.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad: puhastatud vesi; hariliku odra (Hordeum vulgare) ekstrakt (valmistatud idandatud odrast); punase ristiku (Trifolium pratense L.) õisik; Melegueta paradiisi terad (juur) (Aframomum melegueta K.Schum.); õllepärm; india viirukipuu (Boswellia serrata) koor; antioksüdant fosforhape.              

Säilitamine: Vahetult enne esmast avamist ja avamise järgselt hoida külmkapis.

Netokogus: 44,36 ml.

Tootja: New Capstone, Inc., 178 Cayuga Drive, Mooresville, NC 28117, USA

Turustaja Eestis: Enzymedica OÜ, Kalda tee 6, 76911 Saue vald