RAUD(DI)GLÜTSINAAT, PUNAPEET, C-VITAMIIN

Toode
RAUD(DI)GLÜTSINAAT, PUNAPEET, C-VITAMIIN
Hind
18.00 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Biaks
Suuruse valik

Raud (Fe) on oluline mineraalaine inimorganismis.

Raud hemoglobiini olulise koostisosana osaleb organismis hapniku transportimisel rakkudesse ning samuti ka süsihappegaasi transportimisel rakkudest välja.

Raua puudusel inimorganismis võib tekkida palju erinevaid sümptomeid, kuid neist peamised on: väsimusfüüsilise võimekuse väheneminejuuste väljalangemineimmuunsüsteemi nõrgeneminelõhed suunurkadeskahvatu nahkmotivatsioonipuudus ja apaatsus

Raud(di)glütsinaat – on raua aminohappekelaat, kus raud reageerib kahe aminohappe glütsiini molekuliga.

Rauddiglütsinaadil on kõrge omastatavus (biosaadavus ca 90%!), mis on teiste raua vormidega üle kahe korra kõrgem.

Lisaks ei põhjusta rauddiglütsinaat üldjuhul kõhuvaevusi. Oluline on ka teada, et rauddiglütsinaadi lagunemisel organismis ei teki kehavõõraid aineid.

Külmkuivatatud punapeet – nagu me kõik ilmselt juba teame on punapeeti rahvameditsiinis kasutatud sadu aastaid kehvverususe probleemi, vereloome, südametegevuse ning vereringe- ja närvisüsteemi heaks.

Lisaks teatatakse punapeedil olevat ka head mõju kõrge vererõhu, seedimisprobleemide korral.

Rasvlahustuv C-vitamiin – C-vitamiin üleüldiselt aitab hästi kaasa raua omastatavusele.

Rasvlahustuva C-vitamiini (L-askorbüül-6-palmitaat) eeliseks on parem imendumine ning tema “pehmem” mõju maole ning seedimisele.

BIAKS “Raud, Peet, C-vitamiin” ÜHENDAB OMAVAHEL 3 KASULIKKU KOMPONENTI: RAUAVORM, MIS EI PÕHJUSTA KOHUVAEVUSI NING ON 2 KORDA PAREMA OMASTATAVUSEGA KUI TEISED RAUASOOLAD RASVLAHUSTUV C-VITAMIIN, MIS ON PEHMEM MAOLE JA SEEDIMISELE PUNAPEET, MIS ON RAHVAMEDITSIINIS LAIADASELT LEVINUD KEHVVERESUSE PROBLEEMI LEEVENDAMISEKS

Kasutamine: Soovituslik päevane annus täiskasvanule 1 kapsel. Sisaldus päevase annuse kohta (1 kapsel): Punapeet (Beta vulgaris L.) – 150 mgC-vitamiin (L-askorbüül-6-palmitaat) – 150 mg, 187.5% NRV*Raud (190 mg rauddiglütsinaadist) – 45 mg, 321 % NRV* NRV* päevane võrdluskogus täiskasvanule

Koostisosad: punapeet (külmkuivatatud punapeedi pulber Beta vulgaris L.), C-vitamiin (L-askorbüül-6-palmitaat), raud (rauddiglütsinaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Ühes purgis kokku 100 kapslit.

Säilitamine: Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse ja niiskuse eest. NB!

Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist! Soovitatavat päevast annust mitte ületada! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte kasutada ülitundlikuse korral mõne toote koostisosa suhtes! Netokogus: 58 g (100 taimset kapslit)