Raab Vitalfood aluseline mineraalisegu joogiks 300g

Toode
Raab Vitalfood aluseline mineraalisegu joogiks 300g
Hind
18.98 €
Komplektis
1
Toote kood
RAAB4100
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Raab
Suuruse valik

Raabi aluseline joogipulber sisaldab laluseliste mineraalide tasakaalustatud segu ja sisaldab rohkesti kaltsiumi, kaaliumi ja magneesiumi.

Segu sisaldab 2,5% korallkaltsiumit.

Magneesium soodustab normaalset lihaste funktsiooni, normaalset närvisüsteemi funktsiooni, normaalset vaimset funktsiooni, normaalset energiavahetust, väsimuse vähendamist ning elektrolüütide tasakaalu.

Kaltsium on vajalik normaalsete luude ja hammaste säilitamiseks ja aitab kaasa seedetrakti ensüümide normaalsele funktsioonile.

Kaalium aitab kaasa normaalse vererõhu säilitamisele.

Koostis: kaltsiumkarbonaat, magneesiumtsitraat, kaaliumvesinikkarbonaat, kaaliumtsitraat, naatriumvesinikkarbonaat, naatriumfosfaat, 2,5% merekorallfossiil (“korallkaltsium”).

Kasutusjuhised: Kaks korda päevas (hommikul ja õhtul, vajadusel ka keskpäeval, alati üks tund enne või pärast sööki või enne magamaminekut) umbes 1 teelusikatäis (10 g) umbes 200 ml vees lahustada ja juua.

Märkus: soovitatavat ööpäevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitu. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on väga olulised. Hoida jahedas, kuivas ja hästi tihendatud. Täitekõrgus tehnilistel põhjustel.

2 tl sisaldab

Kaltsiumi (Ca): 2385mg; 298% päevasest soovitatud kogusest
Magneesiumi (Mg): 280mg; 127% päevasest soovitatud kogusest
Kaaliumi (K): 5264mg. 82% päevasest soovitatud kogusest

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Gluteeni- ja nisuvaba. Ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid, magusaineid või täiteaineid.

Ei ole vaja hoida külmkapis.