Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Raab himaalaja sool 200g

Toode
Raab himaalaja sool 200g
Hind
3.99 €
Komplektis
1
Toote kood
RAAB9696
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Raab
Suuruse valik

Looduslikud kivisoolad (kivisool ehk ürgsool ehk himaalaja sool ehk halitsool) on aluselised, keskmine PH tase on 7,0 ± 0,1 , mis on ideaalse vere 7,35 PH tasemest madalam ning ta on parempidipöörlev.

Nad aitavad organismi happeid tasakaalustada.

Kivisool pärineb ca 220 milj. aasta eest kuivanud ürgmerest Himaalajast. Maakoore liikumistega sattus ta sügavale pinnase alla ning on kaitstud keskkonna mõjude eest. Sool kaevatakse välja, purustatakse mehhaaniliselt ja jahvatatakse.

Kivisoola ei lahustata veega, ei aurutata ega rafineerita. Kivisool koosneb 84 keemilisest elemendist, mis on ka Maa ning inimese organismi koostisosad.

Looduslik sool (halit) koosneb täiuslikest geomeetrilistest kuubikukujulistest kristallidest ning kehastab kõrgemõõtmelist sümmeetriat ja korda.

Kivisool aitab lahustada vanasid mõtte- ja käitumismustreid ning toetab alateadlike mehhanismide muutmist teadlike käitumistega. Tõstab tuju ja parandab meeleolu melanhoolia ja depressiooni puhul.

Natuke soola keelele aitab nõrkuse- ja minestushoogude ületamiseks.

Soolavannid leevendavad nahahaiguseid parandavad naha vereringet, ärgitavad ainevahetust ja harmoniseerivad vegetatiivset närvisüsteemi, mis juhib siseorganeid.

Soolarikas õhk on paljudel puhkudel head nahale ja ravivad hingamisteid.

Tavalisel lauasoolal pole loodusliku kivisoolaga mitte midagi ühist. Lauasool on tööstuse jaoks rafineerimiseprotsessi jääk. Seda kasutatakse toiduainetööstuses säilitusainena.

Ainult 5% sellest jõuab poelettidele meile tuntud lauasoola nime all. Rafineeritud lauasoola ehk naatriumkloriidi töödeldakse erinevate keemiliste ainetega. Samas taunivad paljud toitumisteadlased anorgaanilise joodi lisamist lauasoolale, mis on nende arvates tervisele lausa skandaalne.