Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Punase päevakübara juur, 60g / Herbes del Moli

Toode
Punase päevakübara juur, 60g / Herbes del Moli
Hind
6.95 €
Komplektis
1
Toote kood
HEBECH0640
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Herbes del Moli
Suuruse valik

Punase päevakübara (Echinacea purpurea) juur mahepõllundusest.  

Valmistamine: valmista tõmmis.

 • Valmistatud Hispaanias

  Eestis on populaarseks saanud punase päevakübara tinktuur, ent sama taim toimib ka teena. Väidetakse, et punane päevakübar (Echinacea purpurea) suurendab inimeste vastupanuvõimet nakkushaigustele ning sellest võib olla abi nii viirushaiguste ennetamisel kui ka juba tekkinud haiguse tõkestamisel.

  Katsed on näidanud, et punane päevakübar suurendab valgete vereliblede arvu, mis omakorda tõkestab põletike teket. Taimes olevad toimeained takistavad ka viiruste levimist. Seega kergendab punasest päevakübarast tee põdemist ja kiirendab paranemist, olles abiks külmetushaiguste, gripi, nohu, käheda köha ja põletike korral. Taim ergutab ka ainevahetust ning soodustab jääkainete eemaldumist organismist.

  Tarvitada tohib punast päevakübarat kuni kaheksa nädalat järjest, siis tuleb kindlasti vahet pidada. Punane päevakübar ei  sobi inimestele, kes on allergilised korvõielistele taimedele, ning inimestele, kes tarvitavad immuunsust allasuruvaid ravimeid, samuti ei soovitata seda rasedatele.

  Pakendis sisalduvad taimed on kasvatatud mahepõllunduse norme järgides, ilma keemiliste ja sünteetiliste lisaaineteta. Taimed on korjatud ideaalsetes korjetingimustes ja spetsiaalsel perioodil, et säiliksid parimad lõhna- ja maitseomadused. Korjatud taimed kuivatatakse varjulises kohas. Toode ei ole läbinud keemilist töötlust ega kiiritamist säilivusaja pikendamiseks. 100% naturaalne.

  Kas Sa teadsid, et 1/3 maailmas toodetud toiduainetest visatakse "parim enne" kuupäeva möödudes prügikasti, kuigi toode on veel värske ja tarbimiskõlbulik? Herbes del Moli on pakendanud selle toote kilepakendisse just selleks, et säilivusaega pikendada. Tänu valitud pakendile ning hoolikalt jälgitud korje- kuivatamis- ja pakendamistehnoloogiale garanteerime toodete lõhna- ja maitseomaduste täieliku säilimise vähemalt 4 aasta jooksul peale tootmiskuupäeva. Sellega panustame toiduainete raiskamise vähendamisele.