Pesugeel kirsiõie- ja jasmiinilõhnaline 3l Etamine du lys

Toode
Pesugeel kirsiõie- ja jasmiinilõhnaline 3l Etamine du lys
Hind
17.90 €
Komplektis
1
Toote kood
CL53013
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Etamine du Lys
Suuruse valik

Sobib alates 30°C  veetemperatuurist. Fosfaadi- ja optiliste valgendajate vaba. Ei sisalda sünteetilisi värv- ega lõhnaaineid. Biolagunev. Sobib nii valgete kui värviliste kangaste masin- ja käsitsipesuks.

 Kasutamine: 1 kork= 30ml. Kogused pakendil oleval joonisel on mõeldud 4,5kg pesu masinpesuks. Täpid vastavalt vähe-, keskmiselt- ning väga määrdunud pesu; vee karedus: pehme, keskmise karedusega ja väga kare vesi. 1/2 täituvuse puhul kasutada keskmiselt määrdunud pesule mõeldud koguseid. Käsitsipesuks 25-50ml.

HOIATUS! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi.

SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Koostisosad: < 5-15% seep, <5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, anioonsed pindaktiivsed ained, kaaliumsorbaat (säilitusaine), looduslikud lõhnaained (lkirsiõis, jasmiiniõis). Sisaldab veel: vett, sekvestrante, alkoholi, happesuse regulaatorit, kirsi glütseriiniekstrakti, denaturanti. 96,5% koostisosadest on looduslikku päritolu.