Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Oliivilehe tee, 50g / Herbes del Moli

Toode
Oliivilehe tee, 50g / Herbes del Moli
Hind
3.00 €
Komplektis
1
Toote kood
HEBOLI1395
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Herbes del Moli
Suuruse valik

Oliivilehed (Olea europea) mahepõllundusest.

Valmistamine: valmista tõmmis.

 • Valmistatud Hispaanias

  Teadlased on leidnud, et oliivi lehtedes on 40 korda rohkem antioksüdante kui neitsioliiviõlis. Oliivilehtedest valmistatud tee aitab kaasa üleliigse vee kehast väljutamisele ning seega organismi üleüldisele puhastumisele, Marokos kasutatakse neid kui veresuhkru taseme normaliseerijaid.

  Mõned hiljuti valminud uuringud täheldavad, et oliivilehtedega rikastatud kohvipuru on võimsaks vahendiks ülekaalu ja sellest tingitud hädade vastu. Selle nähtuse saladus peitub mõrus, põletikuvastases aines nimega oleuropeiin, mis kaitseb oliivipuud looduses bakterite, putukate ja muude kahjurite eest.

  Teed saab teha kuivatatud lehtedest ning see on ohutu nii täiskasvanutele kui lastele. On leitud, et oliivilehtedest tehtud tee annab kasulikkuse poolest silmad ette isegi paljukiidetud rohelisele teele. Kuivatatud lehti võib kasutada ka maitsetaimena söögitegemise juures.

  Pakendis sisalduvad taimed on kasvatatud mahepõllunduse norme järgides, ilma keemiliste ja sünteetiliste lisaaineteta. Taimed on korjatud ideaalsetes korjetingimustes ja spetsiaalsel perioodil, et säiliksid parimad lõhna- ja maitseomadused. Korjatud taimed kuivatatakse varjulises kohas. Toode ei ole läbinud keemilist töötlust ega kiiritamist säilivusaja pikendamiseks. 100% naturaalne.

  Kas Sa teadsid, et 1/3 maailmas toodetud toiduainetest visatakse "parim enne" kuupäeva möödudes prügikasti, kuigi toode on veel värske ja tarbimiskõlbulik? Herbes del Moli on pakendanud selle toote kilepakendisse just selleks, et säilivusaega pikendada. Tänu valitud pakendile ning hoolikalt jälgitud korje- kuivatamis- ja pakendamistehnoloogiale garanteerime toodete lõhna- ja maitseomaduste täieliku säilimise vähemalt 4 aasta jooksul peale tootmiskuupäeva. Sellega panustame toiduainete raiskamise vähendamisele.