Õli psoriaasi, herpese ja atoopilise dermatiidi ravimiseks -MEDBAR 20ml

Toode
Õli psoriaasi, herpese ja atoopilise dermatiidi ravimiseks -MEDBAR 20ml
Hind
24.00 €
Komplektis
1
Toote kood
SKU: HCZ000022
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Herbs of KEDEM
Suuruse valik

Õli psoriaasi, herpese ja atoopilise dermatiidi ravimiseks.
Üldkirjeldus: taimetõmmised oliiviõlis lisandiga eeterlikest õlidest, mis aitavad paraneda sellistel nahakahjustustel nagu herpes, psoriaas, ekseem, atoopiline dermatiit ja soodustavad haavade paranemist, piiravad põletike tekkimist, rahustavad allergilist nahalöövet.
Omadused:
- põletikuvastane efekt;
- reguleerib epidermise rakkude taastamist;
- mõjutab allergilise iseloomuga ärritust.
Aktiivsed koostisosad: talvekirss, võõrasema, naistepuna, kurereha ja lavendli õlised tõmmised; eeterlikud õlid mitmest punetaime liigist, liivateest, lavendlist, estragonist, õlglillest, männist, näsasidrunist (etrogist).
Kasutamine:
Psoriaasi korral: kanda kolm korda päevas punetavatele nahaosadele. Õli tuleb kasutada koos Seenevastase salviga.
Dermatiidi korral: kanda kahjustatud nahaosadele kolm korda päevas. Kasutada koos Nahka kaitsvaga salviga (kuiva ja ketendava naha vastu). Ärrituse korral on hea kasutada koos Nahka taastava salviga.
Herpese korral: esimesel nädalal kasutada kuni kolm korda päevas, teisel ja kolmandal nädalal kasutada üks kord päevas. Hea on puhastada organismi Puhastava taimeseguga.
Piirangud: Ärge kasutage suurtel nahapindadel alla 4-aastastel lastel. Vajadusel kasutage koos nahka kaitsvaga salviga ja nahka taastava salviga.
Lastel võib kasutada Nahka taastavat õli.
Kommentaarid:
Juhul, kui pärast 14 päeva kestnud preparaadi kasutamist ei ole täheldatud muutusi, siis tuleb kasutada Nahka taastavat õli koos Nahka kaitsvaga salviga. Kui kasutamisel tekkib nahaärritus, tuleb koheselt preparaadi kasutamine lõpetada.
Hea on kasutada koos Puhastava taimeseguga sealhulgas lastele alates kuuendast eluaastast.