Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Natura õunapektiin 20g

Toode
Natura õunapektiin 20g
Hind
3.68 €
Komplektis
1
Toote kood
NATU682
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
NATUMI
Suuruse valik

Sobib moosi ja tarretise/marmelaadi valmistamiseks.

Koostis: želeerimisaine pektiin.

Paki sisu on piisav, et valmistada 2kg moosi 1,3kg-st marjadest (puuviljadest), 700g-st suhkrust ja poole sidruni mahlast.

Marmelaadi/tarretise  valmistamiseks soovitame kasutada 0,75-1l puuviljamahla, 500g suhkrut ja poole sidruni mahla.

Põhiretsept: segage paki sisu (20g) suhkruga ja lisage marjadele (tükeldatud puuviljadele) või puuviljamahlale. Võtke piisavalt suur pott ja ajage segu keema. Vastavalt marjasordile (puuviljasordile) keetke 3-5 minutit. Seejärel valage segu koheselt pestud purkidesse ja sulgege need kindlalt. Laske purkidel vähemalt 5 minutit kaane peal seista, et segu saaks rahulikult želeestuda.

Nipp: Hea tarretise saab alati, kui keedate maksimaalselt 2 liitrit segu ja kasutate väiksemaid anumaid. Külmikus seistes muutub želee veelgi kõvemaks.

Õuna-leedri marmelaad: Vaja läheb: 20g 100% õunapektiini, 500g suhkrut, õunamahl 0,5 liitrit, 0,25 liitrit leedrimahla, poole sidruni mahl. Valmistamine: sega pektiin 500g suhkruga ja lisa õuna-, leedri- ja sidrunimahlale. Keeda potis segades. Keeda umbes 3 minutit ja siis vala segu koheselt kuumadesse pestud purkidesse ja sulge kindlalt. Jätke purgid kaanega allapoole seisma ja laske segul rahulikult tarretuda.