Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Mangosteenimahl, 330ml / Medicura

Toode
Mangosteenimahl, 330ml / Medicura
Hind
9.95 €
Komplektis
1
Toote kood
CU1340
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Medicura
Suuruse valik

Mangosteeni maitse on segu virsikust, viinamarjast, ananassist, aprikoosist ja apelsinist.

See kasulik puuvili sisaldab erinevaid antioksüdante ning rohkesti kaltsiumi ja C-vitamiini.

Koostis: mangosteen* 75%, granaatõun* 25%

*kontrollitud mahepõllumajandusest

Kasutussoovitus: täiskasvanud 30-90ml päevas, lapsed 15-30ml päevas. Peale avamist hoida külmikus ja tarvitada võimalikult kiiresti.


"Loodusega allergiate vastu"

Histamiin on proteiin, mida keha toodab allergeeniga kokku puutudes. Looduses on olemas mitmeid taimi, mis aitavad erinevate toimemehhanismidega maandada organismi üle reageerimist allergeeni vastu. Need taimed ja ühendid on antihistamiinse toimega.

Mangosteen (Garcinia mangostana) on puuvili, mis vääriks selles vallas eraldi uurimustööd, millega paljud teadlased juba tegelevadki. Näiteks avaldas Biological & Pharmaceutical Bulletin juba aastal 2002 artikli, mis põhjendas ja tõestas mangosteeni võimet blokeerida histamiini retseptoreid.

Mangosteenil arvatakse olevat sama efektiivne toime nagu sünteetilistel allergiaravimitel ja seda ilma igasuguse kõrvaltoimeta.

Lisaks sellele arvatakse mangosteenil olevat mitmeid põletikuvastaseid omadusi. Tänu sellele aitab see leevendada ka juba tekkinud allergilist päritolu põletikke.

Sellega asi veel ei piirdu – lisaks eeltoodule on mangosteenil välja panna aukartustäratav pagas polüsahhariide. Polüsahhariidid suudavad stimuleerida organismi immuunsüsteemi ja parandada vastupanu allergeenidele, bakteritele ja viirustele.


Tootjamaa: Saksamaa