Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Kroompikolinaat 100mcg 90tbl

Toode
Kroompikolinaat 100mcg 90tbl
Hind
11.20 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Solgar
Suuruse valik
  • Kroom on oluline mineraal, mis on toidust töötlemise ja rafineerimise tulemusel sageli kadunud.

 

Kroom aitab organismil insuliini kasutada ja on seega kaasatud protsessidesse, mis tagavad normaalse veresuhkrutaseme, aidates leevendada kontrollimatut magusaisu, mis võib viia kehakaalu suurenemiseni.

Samuti on leitud, et kroom puhastab artereid, vähendades kolesterooli ja triglütseriidide taset, abistab aminohapete transpordil ning on vajalik rasvade ainevahetuses.

Miks kroompikolinaat?
Uuringud on näidanud, et mõjuvaim vorm on kroompikolinaat, mis on kroomi bioloogiliselt aktiivne vorm. Gary Evans, Ph.D. avastas, et kroompikolinaadiga imendub rakkudesse rohkem insuliini kui teiste kroomivormidega. Kroompikolinaadil on suurepärane toime eriti dieedi ajal. Kroom kuulub asendamatute mineraalide hulka (keha ei suuda seda ise toota). Tema lisamine toidusedelisse toob tavaliselt kaasa suuri muutusi inimese füüsises, kuna enamusel meist on pidevalt kroomikontsentratsioon soovitatavast palju väiksem, olgu põhjustajaks siis kõrge suhkrutarbimine või muidu ebatervislik toit. Tuleb meeles pidada, et kroomi puudumine viib rasvumise, väsimuse, suhkruhaiguse ning südamehaigusteni.

Näidustused:
• halvenenud glükoositolerantsus,
• ateroskleroos,
• südamehaigused,
• väsimus,
• aeglustunud kasv,
• kalduvus tüsenemisele.

KOOSTIS
Päevane annus (1 tblett päevas) sisaldab: 100 mcg kroompikolinaat
Muud koostisosad: mikrokristalne ja taimne tselluloos, taimne magneesiumstearaat.

KASUTAMINE
1 tablett päevas söögi ajal või vastavalt arsti soovitustele. Diabeedi ja hüpoglükeemia korral kasutada ainult arsti järelvalve all.

Palun pane tähele: Kui võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pakend: 90 tabletti
Tootja: Solgar, INC., USA