Puhkus 20.05-27.05

TELLIMUSED TÄIDAME 30.05-31.05

Kids Digest, 90tk

Toode
Kids Digest, 90tk
Hind
32.90 € 29.61 €
Komplektis
1
Toote kood
890
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
Enzymedica
Suuruse valik

Toidulisand magusainete ja seedeensüümidega, mis sisaldab laia valikut taimsel substraadil kultiveeritud õrna toimega ja asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme.

Kids Digest™ on mõeldud lastele alates neljandast eluaastast ja on magusate suhkruvabade närimistablettide kujul.

 

TOOTE SEEDEENSÜÜMIDE AKTIIVSUSI ON TESTITUD TARTU ÜLIKOOLI LABORIS.*

Toidulisand magusainete ja seedeensüümidega, mis sisaldab laia valikut  õrna toimega ja asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme. 

Kids Digest™ on mõeldud lastele alates neljandast eluaastast ja on magusate suhkruvabade närimistablettide kujul. Seedeensüümide aktiivsusühikute tase on võrreldav Digest Basic-ga.

Kids Digest™ toidulisandi puhul kasutatakse Enzymedica kaubamärgi ainulaadset  ensüümidele proteaas, lipaas, amülaas ja tsellulaas, mille käigus kombineeritakse erinevatest allikatest pärit ensüümid.

See tagab nende ensüümide toimivuse erineva pH tasemega seedekulgla osades.

Thera-blend™ ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid. 

Thera-blend™ ensüümid lõhustasid 99% testitud toidust, et tagada optimaalne imendumine.

(Konkureerivad tooted lõhustasid ainult 33% sama toitu.*). *Toidu osakesi mõõtmetes 5kDa peetakse sobivaks suuruseks optimaalse imendumise jaoks¹.

 ¹Metcalfe, Dean D., Sampson, Hugh A., & Simon, Ronald A. (2003). Food allergy: adverse reactions to food and food additives.

Malden, Massachusetts: Blackwell Science. 

Koostisosad: magusaine ksülitool, tapioki dekstroos, amülaas (Thera-seguTM), l-leutsiin, inuliin, proteaas (Thera-seguTM), happesuse regulaator sidrunhape, magusaine steviolgükosiidid, peedimahl, looduslik puuvilja lõhna- ja maitseaine, glükoamülaas, riisikontsentraat, taimne tableti kate (tapioki maltodekstriin, päevalille letsitiin, palmiõli, guarkummi), laktaas, tsellulaas (Thera-seguTM), pektinaas, maltaas, lipaas (Thera-seguTM), alfagalaktosidaas, ksülanaas, invertaas.
Toidulisand sobib taimetoitlastele (100% vegan) ning ei sisalda säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Kids Digest™ toidulisandis ei leidu muna, piima, soola, suhkrut, soja, nisu, pärmi, pähkleid, maisi, riisi, gluteeni, kaseiini, kartulit, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Soovitatav annustamine: alates 4. eluaastast närida 1 tablett vahetult enne või koos põhitoidukorraga kuni kolm korda päevas vanema järelvalve all.

Pakendid: 90 närimistabletti

Hoiatused ja hoiutingimused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.
Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili.

*Tartu Ülikool on määranud tootes sisalduvate seedeensüümide aktiivsuste vastavust toote etiketile partiis LOT KDC0217 MFG040417.

 

Enzymedica Kids Digest seedeensüümitabletid:

 • On lapsele ohutud ja efektiivsed;
 • Lihtsasti näritavad;
 • Marjamaitselised, suhkruvabad;
 • Magustatud naturaalse suhkruasendaja ksülitooliga;
 • Aitavad kaasa lapse heale seedimisele ning vajalike toitainete imendumisele;
 • Aitavad lõhustada valke, rasvu, süsivesikuid ning kiudaineid;
 • Leevendavad seedeprobleeme, gaase, kõhuvalusid ning puhitusi probleemsete toitude söömisel;
 • Aitavad vältida kõhukinnisust ehk ebaregulaarset sooletühjendust;
 • Sobivad veganitele, on gluteeni-, GMO- ning säilitusainete vabad.

 

Laste puhul soovitatakse seedeensüüme kasutada järgmistel juhtudel:

 • Tuju muutumine või üliaktiivsus pärast söömist;
 • Seedehäired (gaasid, puhitused jne);
 • Söömisest tingitud kõhuvalud;
 • Tundlikkus mõne toiduaine suhtes;
 • Naha punetus, sügelus, kihelus pärast söömist;
 • Ebaregulaarne sooletühjendus;
 • Uutes toiduga seotud olukordades nagu lasteaeda või kooli minek, sünnipäevad ja reisimine;
 • Soolestiku probleemid, mille tõttu toitainete lõhustumine ja omastamine on takistatud.

 

Kuidas anda Kids Digest seedeensüüme?

• Närimistablett tuleb ära närida kuni 10 minutit enne sööma hakkamist. Juhul kui meenub seedeensüüme anda söömise ajal või kuni pool tundi pärast söömise lõpetamist, on tableti toimest veel seedimisel kasu.

• Anda seedeensüüme iga suurema (eriti probleeme tekitava) toidukorraga - hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök.

• Võimalusel õpetada last iga suutäit põhjalikult mäluma (20-30 korda) enne toidu alla neelamist, et aktiveerida süljes olevad ensüümid ning mitmekordistada purgist võetavatest seedeensüümidest saadavat kasu.

• Võimalusel anda üks seedeensüümipurk lasteaeda või kooli kaasa, et iga söödav eine oleks lisaseedeensüümidega toetatud.

 

Kuidas ma tean, kas seedeensüümid minu lapse peal toimivad?

Kuna inimesed (sh lapsed ja nende seedimise toimimine) on erinevad, võivad sümptomid hakata leevenema erineva aja jooksul. Seedeensüümid toimivad selle einega, millega koos neid süüakse, seega toetavad nad seedeprotsessi juba esimesel korral. Ebamugavad sümptomid võivad ära kaduda juba esimese einega või alles mitme nädala jooksul. Seega ei tasu kohe loobuda arvates, et seedeensüümid ei toimi. Lisaks võib teinekord proovida suuri probleeme põhjustava eine söömise toetamiseks võtta kaks närimistabletti. Selleks, et seedeensüümide täielikku mõju mõista ja märgata, tuleks neid järjepidevalt tarbida vähemalt kolm kuud. Jälgi ja märka muutusi lapse tujus, käitumises, enesetundes ja une kvaliteedis.