Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Juuksekasvu toidulisand meestele, 60 kapslit / BioKap

Toode
Juuksekasvu toidulisand meestele, 60 kapslit / BioKap
Hind
27.25 €
Komplektis
1
Toote kood
KAPBL16
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
BioKap
Suuruse valik

Juuste hõrenemise põhjused on mehel ja naisel erinevad, seetõttu on BioKap® välja töötanud erinevad toidulisandid mehele ja naisele.

BioKap® toidulisand meestele keskendub tsingi, vase ja seleenivarude täiendamisele ning teistele ainetele, mis tagavad normaalse juuksekasvu mehe organismis.

Tarvitamise juhend: 2 kapslit päevas veega, kas söögi ajal või pärast sööki.

Normaalne juuksekadu on 50-100 juuksekarva päevas. Juuksekarval on loomulik elutsükkel, mis koosneb kolmest faasist (kasvufaas, üleminekufaas ja puhkeperiood). Puhkefaasi lõppedes kukub juuksekarv välja ning asendub uuega. Kui juuksed surevad enne oma elutsükli lõppu ning langevad välja enne uue kasvutsükli algust, tekib juuste hõrenemine.

Alopeetsia korral kukuvad juuksed välja laikudena. Need asenduvad ajapikku uute, kuid hõredamate ja nõrgemate juuksekarvadega, mida palja silmaga ei märka.

Juuksehõrenemine võib olla ka ühtlane, mille käigus toimub tugevate ja tervete juuste järk-järguline asendumine nõrgematega.

Looduslikku päritolu TRICOFOLTIL® kompleks on patenteeritud juuksehoolduspreparaat juuste tugevdamiseks ja tervendamiseks.

TRICOFOLTIL®  sisaldab linaõli, vasepreparaati ja biotiini: naturaalseid elemente, mis oma koostoimes muudavad juuksed tugevaks ja terveks.

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Koostisosad: nisuiduõlist ja hirsist (Panicum milicaeum L.) tõmmis, želatiin, L-tsüsteiin, paakumisvastane aine: glütserool, kõrvitsaseemneõli harilikust ja õlikõrvitsast (Cucurbita pepo, Oleifera pietsch), Tricofoltil kompleks: linaseemneõli (Linum usitatissimum), D-biotiin ja raudkarbonaat; tauriin, L-metioniin, serenoapalmi (Serenoa repens) ekstrakt (milles rasvhappeid 88-95%), põldosi (Equisetum arvense), P-aminobensoehape (PABA), emulgaator: sojaletsitiin, paksendaja: rasvhapete mono- ja diglütseriidid, pärmipulber, seleeniga rikastatud pärm, β-karoteen (30% päevalilleõlis), vitamiin E (D, L-alfa-tokoferoolatsetaadina), tsinoksiid, värvaine: raudoksiid.

Toitaineline nimetus

Kogus 2 kapsli kohta

% NRV*

L-tsüsteiin

200mg

 

Tauriin

60mg

 

L-metioniin

50mg

 

PABA

40mg

 

E-vitamiin

9mg

75

Tsink

6,6mg

66

β-karoteen

5,2mg

 

Seleen

40mcg

72

Hirsi tõmmis nisuiduõlis

300mg

 

Tricofoltil, millest

101,65mg

 

linaseemneõli

100mg

 

alfa-linoleenhapped

61mg

 

vask

1,2mg

120

biotiin

450mcg

900

Kõrvitsaseemneõli

124mg

 

Serenoapalmi ekstrakt, milles rasvhappeid 88-95%

40mg

 

Põldosja ekstrakt

40mg

 

(*päevane võrdluskogus täiskasvanutele)