Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

Lahtiolekuajad

Puhkus 31.07-09.08
Kõik tellimused kuni 30.07 kella 14.00-ni täidame enne puhkust.

Islandi sambliku tee, 35g / Herbes del Moli

Toode
Islandi sambliku tee, 35g / Herbes del Moli
Hind
3.00 €
Komplektis
1
Toote kood
HEBICE1159
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Herbes del Moli
Suuruse valik

slandi samblik (Cetraria islandica) mahepõllundusest.  

Valmistamine: valmista tõmmis.

 • Valmistatud Hispaanias

  Heal lapsel on mitu nime – poeletil islandi samblikku (Cetraria islandica) nähes ei tule pähegi, et see on teada-tuntud põdrasammal. Kahjuks on rahvalik keel natuke vääriti mõistnud ja tegelikult on tegu siiski islandi käokõrva ehk islandi samblikuga.

  Samblik sisaldab rohkesti antibiootilise toimega samblikhappeid, mõruaineid, mineraalaineid, valku ja B12 vitamiini. See kombinatsioon toimib immuunsüsteemi tugevdavalt ja põletikuvastaselt, on antibiootilise toimega, ergutab sapieritust, tõstab söögiisu, leevendab valu, suurendab maomahla eritumist, stimuleerib ja normaliseerib seedetegevust.

  Põdrasammalt on kasutatud eriti külmetushaiguste, nohu ning köha sümptomite leevendamisel. Sobib ka kurguhaiguste, bronhiidi ja kopsupõletiku korral. Islandi samblik ei sobi kasutamiseks rasedatele ja väikelastele.

  Tee valmistamiseks vala 1-2tl teepuru peale tass keeva vett. Lase tõmmata vähemalt 45 minutit või keeda aeglasel tulel kümme minutit, kurna. Joo soojalt meega pool klaasi neli korda päevas 20 minutit enne sööki.

  Põdrasamblatee kibeda maitse vähendamiseks soovitatakse esimene vesi ära valada ja purule uuesti kuum vesi peale kallata.

  Pakendis sisalduvad taimed on kasvatatud mahepõllunduse norme järgides, ilma keemiliste ja sünteetiliste lisaaineteta. Taimed on korjatud ideaalsetes korjetingimustes ja spetsiaalsel perioodil, et säiliksid parimad lõhna- ja maitseomadused. Korjatud taimed kuivatatakse varjulises kohas. Toode ei ole läbinud keemilist töötlust ega kiiritamist säilivusaja pikendamiseks. 100% naturaalne.

  Kas Sa teadsid, et 1/3 maailmas toodetud toiduainetest visatakse "parim enne" kuupäeva möödudes prügikasti, kuigi toode on veel värske ja tarbimiskõlbulik? Herbes del Moli on pakendanud selle toote kilepakendisse just selleks, et säilivusaega pikendada. Tänu valitud pakendile ning hoolikalt jälgitud korje- kuivatamis- ja pakendamistehnoloogiale garanteerime toodete lõhna- ja maitseomaduste täieliku säilimise vähemalt 4 aasta jooksul peale tootmiskuupäeva. Sellega panustame toiduainete raiskamise vähendamisele.