Intiimpesugeel, mungapipra ja teepuu, 250ml / BEMA

Toode
Intiimpesugeel, mungapipra ja teepuu, 250ml / BEMA
Hind
13.50 €
Komplektis
1
Toote kood
BEMA1938
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Bema
Suuruse valik

Intiimpesugeel annab meeldiva värskustunde ja pika-ajalise meeldiva lõhna.

Hoiab ära ärrituse ja kipituse tekke, hoiab tervislikku bakteriaalset floorat

. Puhastab efektiivselt ja õrnalt, kudesid ärritamata.Normaliseerib pH-taseme.

Sisaldab mungapipra ekstrakti, teepuuõli, neemipuu õli, magusmandli õli, lõhnavat kuslapuud ja e-vitamiini.

100% naturaalne.

Kanna väike kogus pesugeeli intiimpiirkonnale, masseeri õrnalt, loputa. Välispidiseks kasutamiseks.

Peamised toimeained: Mungapipra ekstrakt, orgaaniline magusmandli õli, Jaapani kuslapuu, teepuuõli, Chaste Tree Extract*, Orgaaniline troopilise neemipuu õli, puhas E-vitamiin. INCL: Water, non-ionic surface active agent from Coconut, Chaste Tree Extract*, Organic sweet Almond Oil, Organic Neem Oil, Japanese Honeysuckle Extract, Tea Tree oil, Pure Vitamin E, Citric Acid, Fragrance ( composed by essetnial oils and vegetal oils). Toimeained: Aaloe ekstrakt*, orgaaniline teepuuõli*. INCL: Water, Glycerin, organic Aloe extract, Chaste Tree extract, Japanese Honey Suckle, Bemaglucan polisaccaridextracted from sugar.

Bioigien BEMA tooted ( Bioigien Geel, Bioigien Spray, Bioigien Pesugeel) on 100% naturaalsed, valmistatud orgaaniliselt kasvatatud taimede ekstraktidest GMO- vabad Alkoholivabad.

Nickel, Cobalt and Chrome testitud- arvukad testid on kontrollinud nende raskemetallide puudumist tootes.

Sünteetiliste säilitusainete, värv- ja lõhna aineteta: Me kasutame greipfruudi seemne ekstrakti, pajukoort, Jaapani kuslapuud, E-vitamiini ja Phytostab-kompleksi ( see on eriline patenteeritud essentsiõlide segu, välja töötatud BEMA Cosmetics poolt). Need naturaalsed koostisained takistavad kahjulike mikro-organismide kasvu ja paljunemist nii tootes endas kui ka inimese nahal.

Need loomulikud ained asendavad sünteetilised säilitusained ja annavad hea lõhna. Lähn on valmistatud essentsiõlide, taimeõlide ja loodusliku vaigu segust, valem on patenteeritud.

SLS/SLES vabad- meie pindaktiivsed ained on pärit kartulist, maisist, kookosest ja palmipuust- nii et nad ei ole toksilised ja on biolagunevad. Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud-arvukad mikrobioloogilised testid kinnitavad meie toodete steriilsuse ja säilivuse.

Nahatestid läbi viidud Ferrara ülikoolis, ei ole testitud loomadel.