Intiimgeel, mungapipra ja teepuu, 50ml / BEMA

Toode
Intiimgeel, mungapipra ja teepuu, 50ml / BEMA
Hind
10.50 €
Komplektis
1
Toote kood
BEMA1940
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Bema
Suuruse valik

Pehmendav intiimgeel rahustab, hoiab ära sügeluse, kipitus-ja põletustunde, niisutab.

Sobib libestava kreemina tupekuivuse korral.

Ideaalne kaitse sportimisel, ujulas jne.

Hoiab ph-tasakaalu ja head bakteriaalset floorat.

Toimeained: Aaloe*, Mungapipar, Jaapani kuslapuu, orgaaniline teepuuõli*.

Kanda intiimpiirkonda.

Mitte loputada. Välispidiseks kasutamiseks.

100% naturaalne.

INCL: Water, Glycerin, organic Aloe extract, Chaste Tree extract, Japanese Honey Suckle, Bemaglucan polisaccaridextracted from sugar, Natural Gum. Bioigien BEMA tooted ( Bioigien Geel, Bioigien Spray, Bioigien Pesugeel) on 100% naturaalsed, valmistatud orgaaniliselt kasvatatud taimede ekstraktidest GMO- vabad Alkoholivabad. Nickel, Cobalt and Chrome testitud- arvukad testid on kontrollinud nende raskemetallide puudumist tootes. Sünteetiliste säilitusainete, värv- ja lõhna aineteta: Me kasutame greipfruudi seemne ekstrakti, pajukoort, Jaapani kuslapuud, E-vitamiini ja Phytostab-kompleksi ( see on eriline patenteeritud essentsiõlide segu, välja töötatud BEMA Cosmetics poolt). Need naturaalsed koostisained takistavad kahjulike mikro-organismide kasvu ja paljunemist nii tootes endas kui ka inimese nahal.

Need loomulikud ained asendavad sünteetilised säilitusained ja annavad hea lõhna.

Lõhn on valmistatud essentsiõlide, taimeõlide ja loodusliku vaigu segust, valem on patenteeritud. SLS/SLES vabad- meie pindaktiivsed ained on pärit kartulist, maisist, kookosest ja palmipuust- nii et nad ei ole toksilised ja on biolagunevad.

Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud-arvukad mikrobioloogilised testid kinnitavad meie toodete steriilsuse ja säilivuse.

Nahatestid läbi viidud Ferrara ülikoolis, ei ole testitud loomadel.