Himaalaja soolapiip (inhalaator)-keraamiline

Toode
Himaalaja soolapiip (inhalaator)-keraamiline
Hind
23.00 €
Komplektis
1
Toote kood
569
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
himaalaja
Suuruse valik

Keraamiline soolapiip on täidetud naturaalsete Himaalaja kivisoolakristallidega, mis on kõrge mineraalide sisaldusega.

Soolapiip võib leevendada hingamisteedega seotud allergiaid, bronhiiti, nakkuslikke hingamisteede haigusi ning suitsetamisest tingitud häireid hingamisteedes.

Sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Soolapiibu kasutamine võib tugevdada ja puhastada hingamisteid.

    Soola on kasutatud:
  • limaskestade tursete vähendamiseks
  • hingamisteede haiguste ennetamiseks
  • nakkuslike hingamisteede haiguste ravi toetuseks
  • köha ja bronhiidiravi toetuseks
  • hingamisteede allergiate puhul
  • astma ravi toetuseks

Sool on desinfitseeriv ja omab põletikku alandavat mõju.

Toimeaine: kivisoolakristallide hõljuvad osakesed. Purustatud kivisool, mis on kõrge mineraalide sisaldusega (nagu näiteks raud, kaalium ja magneesium jne.)

Alati ei ole võimalik minna soolakambrisse, soolapiip on kui väike kodune soolakamber. Soolapiipu on mugav kasutada kodus ja ka reisile kaasa võtta.

Inhalatsiooniks. Pange soolapiibu tila suhu ja hingake sisse. Hingake nina kaudu välja. Hingake tavapärase rahuliku rütmiga. Hingamisteedesse kogunenud jääkained väljuvad köha ja nohuna. Soolapiipu on soovitatav kasutada 10-25 minutit, 2-4 korda päevas. Parema tulemuse saavutamiseks on soovitav soolapiipu kasutada igapäevaselt. Soolapiibus olevast toimeainest jätkub kuni viieks aastaks.

Peale kasutamist puhastada (desinfitseerida) soolapiibu välispind, vältida vee sattumist soolapiibu sisse. Soolapiip peaks olema igal inimesel isiklik.

TÄHELEPANU! Tegemist ei ole meditsiinitootega. See ei ole mõeldud haiguste raviks, leevendamiseks või ärahoidmiseks. Toote kohta avaldatud seisukohad ei ole kontrollitud Ravimiameti poolt. Ärge kasutage toodet haiguse ravi või ravimite asemel. Kasutage seda koos arsti poolt soovitatud raviga.

100% Himaalaja sool, keraamiline soolapiip