Enzyme Nutrition Multi-Vitamin 60tk

Toode
Enzyme Nutrition Multi-Vitamin 60tk
Hind
44.90 € 42.66 €
Komplektis
1
Toote kood
560
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
Enzymedica
Suuruse valik

Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin on toidulisand vitamiinide, mineraalainete, ensüümide, taimede ja piimhappebakteritega, sisaldades sealhulgas eriti laia valikut vitamiine (nt K2 vitamiini), 9 erinevat seedeensüümi ja ATP-d. Toidulisand sisaldab 100% naturaalseid koostisosi, seega ei sisalda ühtegi sünteetilise päritoluga vitamiini ega mineaalainet.

Samas ei sisalda see ka ühtegi abi- ega lisaainet ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Ühena vähestest Eesti turul olevatest multivitamiini toidulisanditest sisaldab Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin toitaineid, mis on ensüümide poolt tõhustatud ja aktiveeritud, mistõttu on need organismis hästi omastatavad.

Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin on toidulisand vitamiinide, mineraalainete, ensüümide, taimede ja piimhappebakteritega, sisaldades sealhulgas eriti laia valikut vitamiine (nt K2 vitamiini), 9 erinevat seedeensüümi ja ATP-d. Toidulisand sisaldab 100% naturaalseid koostisosi, seega ei sisalda ühtegi sünteetilise päritoluga vitamiini ega mineaalainet. Samas ei sisalda see ka ühtegi abi- ega lisaainet ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Ühena vähestest Eesti turul olevatest multivitamiini toidulisanditest sisaldab Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin toitaineid, mis on ensüümide poolt tõhustatud ja aktiveeritud, mistõttu on need organismis hästi omastatavad.

Ettevaatust koliidi, gastriidi, mao ja soolestiku haavandiliste seisundite korral. Vajadusel konsulteerige arsti või tervisenõustajaga.

Enzyme Nutrition™ Multi-Vitamin toidulisandi puhul kasutatakse Enzymedica kaubamärgi ainulaadset Thera blend protsessi ensüümidele proteaas ja amülaas, mille käigus kombineeritakse erinevatest allikatest pärit ensüümid. See tagab nende ensüümide toimivuse erineva pH tasemega seedekulgla osades. Thera-blend™ ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid. Thera-blend™ ensüümid lõhustasid 99% testitud toidust, et tagada optimaalne imendumine (Konkureerivad tooted lõhustasid ainult 33% sama toitu.*). *Toidu osakesi mõõtmetes 5kDa peetakse sobivaks suuruseks optimaalse imendumise jaoks¹.
¹Metcalfe, Dean D., Sampson, Hugh A., & Simon, Ronald A. (2003). Food allergy: adverse reactions to food and food additives. Malden, Massachusetts: Blackwell Science.

Koostisosad: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsel), tokotrienool-tokoferool, viinamarja Vitis vinifera ekstrakt (5% resveratrooli), brokkoli Brassica oleracea italica pulber, L-askorbiinhape (tsitrusviljade Citrus spp. kontsentraadist), nikotiinamiid, beeta-glükanaas, amülaas (Thera-segu™), goji marja Lycium barbarum ekstrakt, proteaas (Thera-segu™), D-kaltsiumpantotenaat, Astragalus membranaceus juure pulber, Bacillus subtilis DE111®, tsinkkloriid, fütaas, raud(II)sulfaat, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, tiamiinvesinikkloriid, mangaankloriid, maltaas, β-karoteen (porgandikontsentraadist Daucus Sativus), pteroüülmonoglutamiinhape (lutserni kontsentraadist), D-biotiin, kaaliumjodiid, menakinoon (lutserni kontsentraadist), naatriumselenit, kroomiga rikastatud pärm (Saccharomyces cerevisiae), metüülkobalamiin, invertaas, hemitsellulaas, tsellulaas (Thera-segu™), naatriummolübdaat, lipaas (Thera-segu™), kolekaltsiferool, ATP, serratiopeptidaas.

 

Päevane annus 2 kapslit sisaldavad:   % NRV*
Ensüümide segu:    
  beeta-glükanaas 90 BGU** -
  amülaas (Thera-seguTM) 3,000 DU** -
  proteaas (Thera-seguTM) 10,000 HUT** -
  fütaas 190 FTU** -
  maltaas 100 DP** -
  invertaas 272 SU** -
  hemitsellulaas 800 HCU** -
  tsellulaas (Thera-seguTM) 100 CU** -
  lipaas (Thera-seguTM) 500 FIP** -
  serratiopeptidaas 3 500 SPU**  -
vitamiin E (tokotrienool-tokoferool) 34 mg α-TE (50 IU) 283
Saccharomyces cerevisiae kultuuriga rikastatud toitained:    
  vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 10 μg 200
  vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid) 3 mg 273
  vitamiin B3 (nikotiinamiid) 20 mg NE 125
  vitamiin B12 (metüülkobalamiin) 15 μg 600
  biotiin (D-biotiin) 150 μg 300
  vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat) 10 mg 167
  jood (kaaliumjodiid) 75 μg 50
  tsink (tsinkkloriid) 7,5 mg 75
  kroomiga rikastatud pärm 25 μg 63
  molübdeen (naatriummolübdaat) 10 μg 20
Piimhappebakteriga Lactobacillus bulgaricus rikastatud toitained:    
  vitamiin B2 (riboflaviin) 3 mg 214
  vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid) 3 mg 214
  raud (raud(II)sulfaat) 3 mg 21
  seleen (naatriumselenit) 25 μg 45
  mangaan (mangaankloriid) 1 mg 50
Botaaniline segu:    
 viinamarja ekstrakt (5% resveratrooli) 25 mg -
 brokkoli pulber 25 mg -
 goji marja ekstrakt 15 mg -
 astragalus juure pulber  10 mg -
vitamiin A (β-karoteen )(porgandi kontsentraadist) 500 μg RE 63
vitamiin C (L-askorbiinhape)(tsitrusviljade kontsentraadist) 20 mg 25
vitamiin K2 (menakinoon)(lutserni kontsentraadist) 30 μg 40
foolhape (pteroüülmonoglutamiinhape)(lutserni kontse.-st) 400 μg 200
ATP  300 miljon LCU -
Bacillus subtilis DE111® 1 miljard CFU -

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus täiskasvanutele
**Ensüümide aktiivsuse mõõtmiseks kasutatavad lühendid.

Toidulisand ei sisalda lisa-, täite- ja säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Gluteenivaba. Ei sisalda kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Soovitatav annustamine: 2 kapslit päevas (koos või eraldi võetuna päeva jooksul), soovitavalt koos toiduga. Tootja soovitab tarvitada 1 kapsli hommikul ja teise peale lõunat. Kuna toidulisand ei sisalda sünteetilisi koostisosi, võib seda tarvitada isegi tühja kõhuga.

Pakendid: 60 kapslit

Hoiatused ja hoiutingimused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili.

Raseduse ja imetamise ajal konsulteeri enne toote tarvitamist arsti või apteekriga.