Ecosh Bioaktiivne B-vitamiin südamele + 100% energiat kapslid 90 tk, 50g

Toode
Ecosh Bioaktiivne B-vitamiin südamele + 100% energiat kapslid 90 tk, 50g
Hind
27.80 €
Komplektis
1
Toote kood
ECOSH4255
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Ecosh
Suuruse valik

Toidulisand.

B-vitamiinide kompleksi on mõeldud südame töö ja energia tootmise tõhustamiseks.

Oluline on just nende B-vitamiinide omavaheline kooslus, et toimuks tõhus organismi kütuse -glükoosi muundamine energiaks.

B-vitamiini bioaktiivne kompleks on: energia defitsiidi elimineerimiseks, vananemise pidurdamiseks, südame ja veresoonkonna talitluse tõhustamiseks.

B-vitamiinide puudus on üks põhjustest, miks tekib väsimus, kurnatus ning südametalitlushäired. Sõna ”bioaktiivne” tähendab, et B-vitamiinid on viidud ainevahetuse jaoks sobivasse aktiivsesse vormi.

Toode on laktoosi ja gluteenivaba.

Koostisosad: Vitamiin B1 (tiamiin hüdrokloriidina), Vitamiin B2 (riboflaviin 5 fosfaadina), Vitamiin B3 (nikotiinamiid ribosiid kloriidina), Vitamiin B5 (Ca-D pantotenaadina), R -α-lipoehape, Vitamiin Q10 (koensüüm ubikinoolina), N-atsetüül karnitiin, maltodekstriin, taimne kapsel: hüdroksülpropüül metüültselluloos.

Manustamine: 3 kapslit päevas koos veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Toodet manustada soovitavalt hommikuti peale sööki 1-6 kuu jooksul, vastavalt vajadusele.
Soovitatud annust ei tohi ületada.

Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Mitte kasutada toidulisanditmitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 50 g.