ECOS pesugeel Lavendel 1.5 L

Toode
ECOS pesugeel Lavendel 1.5 L
Hind
12.50 €
Komplektis
1
Toote kood
770279
Saadavus
Poes olemas (R)
Bränd
Ecos
Suuruse valik

Orgaanilise eeterliku lavendliõli rahustav aroom.ECOS Pesuaine on tõeliselt puhas, roheline ja efektiivne taimne naturaalne pesuaine.

Tasakaalustatud pH tasemega ECOS puhastab ka kõige nõudlikuma standardi kohaselt ning on samas väga õrn kangale. Toode eemaldab sissekuivanud mustuse ja plekid.

ECOS on ülikontsentreeritud vajades vaid 30ml ainet pesu kohta. Tootesse on lisatud naturaalset kookospähkli baasil valmistatud pesu pehmendajat, mis jätab riided pehmeks ja antistaatiliseks.

Kasutusjuhend: Doseerimine: ECOS on ülikontsentreeritud, kasutage vaid 30 ml standartse masinatäie kohta, seda tähistab korgil joon 1. Pesupehmendi on juba tootele lisatud.

Efektiivne nii pehme kui kareda vee korral, kõikidel temperatuuridel kuumast pesust 85˚C kuni külma pesuni.Raskete plekkide puhul valage toodet enne pesu otse plekile, hõõruge kergelt ning peske nagu tavaliselt.

Koostis: Vesi, taimsed pindaktiivsed ained (5-15% anioonsed, 5-15% amfoteersed, <5% mitteioonsed), fenoksüetanool (säilitusaine), NOP sertifitseeritud orgaaniline eeterlik lavendliõli (sisaldab linalooli), metüülisotiasolinoon (säilitusaine), osjaekstrakt (Equisetum Hiemale)

Taaskasutatav pudel ja kork. Õrn tundlikule nahale. Suurepärane tulemus. Mittereostavad koostisosad. Ohutu reo- ja majapidamisvee süsteemidele. Kuna on kasutatud looduslikke koostisaineid, siis värv võib varieeruda.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!