Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN + 10x20ml

Toode
Dr.OHHIRA® KOLLAGEEN + 10x20ml
Hind
96.00 € 80.00 €
Komplektis
1
Saadavus
Poes olemas
Bränd
DR. OHHIRA
Suuruse valik

Koostisosad: Kala kollageen (7750 mg), mustikamahl, koensüüm Q10, 5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega (galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), hüaluroonhape (5 mg), keramiid (5 mg), kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinat (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) vilja- ekstrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum australe) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika Hizikia fusiforme lehed ja varred, vetika Undaria pinnatifida lehed ja varred, vetika Laminaria japonica lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; probiootilised kultuurid (Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus  casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Sterpococcus thermophilus), kala elastiin (5 mg),  (paksendaja Rivieri titaanjuure kummi,happesuse regulaator sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin, 250 mg), värvaine karamell, lõhnaained ja sahharoos.

20 ml sisaldab: 7750 mg g väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) kollageeni ja kollageen tripeptiidid, 250 mg C-vitamiini (312,5% PV*), 50 mg mesilasema toitepiima, 12,5 mg koensüümi Q10, 5 mg väikese molekulmassiga merelist päritolu (kala) elastiini, 5 mg väikese molekulmassiga  hüaluroonhapet 93% puhtusega .

*PV – päevane võrdluskogus.

Kollageeni molekulmass: 1 000 Da
Kollageen tripeptiidide molekulmass: 500 Da
Elastiini molekulmass: 1 100 Da
Hüaluroonhappe molekulmass: 150 000 Da

  • Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide.
  • Ei sisalda GMO-sid.
  • Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne.
  • Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust.

Tarbimine profülaktilisel eesmärgil

Kollageeni tarbimisega on soovitav algust teha peale 25. eluaastat. Üks kuur näeb ette 10 pudelit (1 pakk). Täiskasvanutel võtta üks pudel (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant
Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha taastumise protsessid toimuvad peamiselt öösiti. Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. 

Soovitatav on 3-4 kuuri aastas.

Alates 50. eluaastast on soovitav kollageeni tarbida igapäevaselt.

Sobivad tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele.

Bioloogiliselt aktiivne toidulisand. Ei ole ravim.

NB! Parima efekti saavutamiseks on hea kollageenijooki kombineerida Dr.Ohhira probiootikumidega paralleelselt.

Dr.OHHIRA® kollageenikompleks sisaldab:

  • 7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp)
  • Elastiin (5 mg)
  • Hüaluroonhape (5 mg)
  • Koensüüm Q10 (CoQ10) (12,5 mg)
  • C-vitamiin (250 mg)
  • Keramiid (5 mg)

Kollageeni suukaudse manustamise puhul on erinevate uuringute tulemusena kindlaks tehtud, et sellest ligikaudu 90% imendub ja mis kõige tähtsam, koguneb nahas.

 Dr.OHHIRA® kollageen+ on turul ainus joodav kollageen ainulaadse ANTI AGE TRIO® kompleksiga, mis koosneb kollageeni tripeptiididest, elastiinist ja 93% puhtusega hüaluroonhappest.

Teaduslikult on tõestatud, et mida madalam on toimeaine molekulmass, seda paremini aine imendub.

 

Kollageeni mõju nahale

Kollageen, keratiin ja elastiin on kolm peamist toitainet, millest sõltub naha tugevus, elastsus ja nooruslik välimus. Mitmed teadusuuringud on kinnitanud kollageeni võimet vähendada juba olemasolevaid vananemisilminguid nahal, muutes selle struktuuri, vähendades lõtvumist, parandades selle niiskustasakaalu ja elastsust.

 

Kollageeni mõju luudele, liigestele ja kõhredele

Luud (sh ka hambad) on valmistatud peamiselt kollageenist (tüüp I), mis annab neile struktuuri ja aitab neid tugevana hoida. Vananemisel, kui kehas kollageeni tootmine väheneb, väheneb sellega kaasnevalt ka luumass, mis võib omakorda viia selliste haigusteni nagu osteoporoos ehk luude hõrenemine, mida iseloomustab madal luutihedus ning mis on seotud suurenenud luumurdude riskiga.

Kollageen (tüüp II) aitab säilitada liigeseid kaitsvate kudede ehk kõhrede terviklikkust. Kuna vananedes väheneb kollageeni sisaldus kehas, suureneb ka risk liigesehaiguste, näiteks osteoartriidi, tekkeks. Kollageen on võib aidata leevendada osteoartriidi sümptomeid ja vähendada liigesevalu.

 

Kollageeni mõju veresoonkonnale ja südamele

Kuna kollageen (tüüp III) moodustab olulise osa arterite struktuurist, aitab see vähendada südamega seotud seisundite riski. Arterite kaudu jõuab veri südamest kogu ülejäänud kehasse. Kollageenivarude vähenedes võivad arterid muutuda hapraks põhjustades ateroskleroosi ehk arterilubjastust, mis on omakorda soodsaks pinnaseks südameinfarkti ja insuldi tekkeks.

Kollageeni mõju lihastele

Kuni 10% lihaskoest koosneb kollageenist. Kollageen aitab suurendada lihasmassi neil, kes põevad sarkopeeniat (vananemisega seotud lihasmassi kadu). Teadlased on seisukohal, et kollageeni võtmine võib soodustada lihasvalkude, nagu kreatiini, sünteesi ja stimuleerida lihaste kasvu pärast treeningut.

Kollageen sisaldab mitmeid asendamatuid aminohappeid, mida keha vajab igapäevaseks efektiivseks toimimiseks, et toetada lihaseid ja ainevahetust protsessis, mille käigus glükoos muudetakse energiaks. Seetõttu on kollageen oluline ka spordiga tegelevatele inimestele ja neile, kellel on igapäevaselt suur füüsiline koormus.