Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

CuraZyme Vital, 90tk

Toode
CuraZyme Vital, 90tk
Hind
32.90 €
Komplektis
1
Toote kood
CURA8008
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
CURA NUTRITION
Suuruse valik

CuraZyme Vital

Toidulisand seedeensüümidega

Õrn toetus seedimisele

10 spetsiaalset taimset ensüümi

Sisaldab CuraBlend™ proteaase, amülaase ja lipaase, mis aktiveerivad seedesüsteemi kõigil pH tasemetel. Aitab lagundada valke, süsivesikud, rasvu ja kiudaineid.

MCT pulber toimib kiirendina, mis kiirendab ensüümide aktiivsust.

Pakub abi seedimisega seotud probleemidele, näiteks seedehäired, puhitus, gaasid ja kõhukinnisus.

Väike kapsel, kerge neelata, sobib kogu perele.

Ei sisalda gluteeni, piima, soja.

Ei ole lisatud lisaaineid. GMO-vaba.

Sobib hästi keto, vegan, paleo ja kosher dieedi puhul.

Teaduslikult uuritud koostisained, testitud ensüümide aktiivsuse suhtes.

Korras seedimine on hästi toimiva immuunsüsteemi aluseks, mis maksimeerib energiataset ja suurendab toitainete omastamist toidust.

Sageli inimeste keha ei tooda toidu seedimiseks enam piisavalt ensüüme. Vanus, stress, seedehäired ja mõned ravimid võivad häirida organismis ensüümide tootmist, raskendades seeläbi seedimist.

CuraZyme™ Vital on spetsiaalne segu, mis sisaldab kümmet farmaatsiakvaliteediga seedeensüümi ja MCT pulbrit. MCT aitab kiirendada ja suurendada ensüümide toimet.

CuraZyme Vital, mis on loodud kiirendama seedimist ülakõhus, toimib sünergiliselt keha enda ensüümidega, et tagada toitainete kättesaadavus. Iga toidukorra täiendamine CuraZyme'i kapsliga võib teie seedimist oluliselt mõjutada.

Vähendage seedehäireid

Enamiku seedetrakti probleemide põhjuseks võib olla ensüümide puudus. Ensüümide nappus võib-olla tingitud seedetrakti pH tasemest (olgu see siis väga happeline magu või leeliselisem peensool), geneetikast, kokkupuutest keskkonnamürkidega ja vanusest. 30-aastaselt ja üle selle hakkab organismi loomulik seedeensüümide tootmine kiiresti vähenema.

CuraBlend™ erinevus

Inimese seedesüsteemi pH aktiveerib ja deaktiveerib seedeensüüme, et kontrollida, millal ja kus seedimine toimub. Kaasaegne eluviis, seedeprobleemid, kokkupuude keskkonna saasteainetega või ravimite võtmine võivad muuta meie seedesüsteemi pH-d, lülitades seeläbi välja meie loomuliku seedeensüümide aktiivsuse.

CuraZyme'i toodete seedeensüümid on väga stabiilsed, taluvad maohappe põhjustatud kahjustusi ja on tõhusad kogu seedetrakti pH vahemikus. Kuna see pH varieerub väga happelisest leeliseliseks, on oluline valida tooteid, mis kasutavad kaasaegseid tehnoloogiaid. Näiteks CuraBlend™ protsess, mis hõlmab hoolikalt valitud proteaaside, amülaaside ja lipaaside variante ning segab isoensüümid kokku nii, et need lagundavad tõhusalt valke, süsivesikuid ja rasvu, sõltumata pH keskkonnast, milles ensüümid töötavad.

Koostisosad: proteaasi segu CuraBlend™, amülaasi segu CuraBlend™, laktaas, glükoamülaas, alfa-galaktosidaas, ksülanaas, MCT pulber (MCT - Medium Chain Triglycerides ehk keskmise ahelaga triglütseriidid), lipaasi segu CuraBlend™, invertaas, maltaas, peptidaas, mikrokristalliline tselluloos (taimsed kiudained), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest).

Annustamine: Täiskasvanutele: võtke 1 kapsel koos iga suurema söögikorraga, kuni kolm korda päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks võtke kapsel iga toidukorra alguses, et ensüümid saaksid toiduga võimalikult kiiresti tööle hakata.

Üle 8-aastastele lastele: kui laps saab kapsli ohutult alla neelata, siis võtta 1 kapsel päevas koos toiduga. Kui laps ei saa kapslit alla neelata, siis avada kapsel ja puistata selle sisu jahedale toidule.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Enne kasutamist pidage nõu arstiga, kui olete rase, toidate last rinnaga, võtate ravimeid või teil on krooniline haigus.

Säilitamine: Hoida suletuna toatemperatuuril kuivas kohas, vältida liigset kuumust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

 30 või 90 kapslit.