Tootekategooriad
Liitu uudiskirjaga
liitu facebookiga:
Soovitame

CuraZyme Ultra, 45tk

Toode
CuraZyme Ultra, 45tk
Hind
41.90 €
Komplektis
1
Toote kood
CURA8009
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-3 tööpäeva)
Bränd
CURA NUTRITION
Suuruse valik

CuraZyme Ultra

Toidulisand taimsete ensüümidega

Tõhus toetus seedimisele.

13 spetsiaalset taimset ensüümi +  Ax-Max500™.

Ax-Max500 Accelerator kiirendab ensüümide aktiivsust ja suurendab potentsiaali.

Toetab kiiret valkude, süsivesikute, rasvade ja kiudainete lõhustamist.

Sisaldab CuraBlend™ proteaase, amülaase ja lipaase, mis aktiveerivad seedesüsteemi kõigil pH tasemetel.

Pakub abi seedimisega seotud probleemidele, näiteks seedehäired, puhitus, gaasid ja kõhukinnisus.

Ei sisalda gluteeni, piima, soja.

Ei ole lisatud lisaaineid. GMO-vaba.

Sobib hästi keto, vegan, paleo ja kosher dieedi puhul.

Teaduslikult uuritud koostisained, testitud ensüümide aktiivsuse suhtes.

Korras seedimine on hästi toimiva immuunsüsteemi aluseks, mis maksimeerib energiataset ja suurendab toitainete omastamist toidust.

Sageli inimeste keha ei tooda toidu seedimiseks enam piisavalt ensüüme. Vanus, stress, seedehäired ja mõned ravimid võivad häirida organismis ensüümide tootmist, raskendades seeläbi seedimist.

CuraZyme™ Ultra on patenteeritud segu, mis sisaldab 13 farmaatsiakvaliteediga seedeensüümi ja  Ax-Max500™. Ax-Max500 kiirendab ensüümide aktiivsust ja suurendab nende toimet.

Vähendage seedehäireid

Enamiku seedetrakti probleemide põhjuseks võib olla ensüümide puudus. Ensüümide nappus võib-olla tingitud seedetrakti pH tasemest (olgu see siis väga happeline magu või leeliselisem peensool), geneetikast, kokkupuutest keskkonnamürkidega ja vanusest. 30-aastaselt ja üle selle hakkab organismi loomulik seedeensüümide tootmine kiiresti vähenema.

CuraBlend™ erinevus

Inimese seedesüsteemi pH aktiveerib ja deaktiveerib seedeensüüme, et kontrollida, millal ja kus seedimine toimub. Kaasaegne eluviis, seedeprobleemid, kokkupuude keskkonna saasteainetega või ravimite võtmine võivad muuta meie seedesüsteemi pH-d, lülitades seeläbi välja meie loomuliku seedeensüümide aktiivsuse.

CuraZyme'i toodete seedeensüümid on väga stabiilsed, taluvad maohappe põhjustatud kahjustusi ja on tõhusad kogu seedetrakti pH vahemikus. Kuna see pH varieerub väga happelisest leeliseliseks, on oluline valida tooteid, mis kasutavad kaasaegseid tehnoloogiaid. Näiteks CuraBlend™ protsess, mis hõlmab hoolikalt valitud proteaaside, amülaaside ja lipaaside variante ning segab isoensüümid kokku nii, et need lagundavad tõhusalt valke, süsivesikuid ja rasvu, sõltumata pH keskkonnast, milles ensüümid töötavad.

Koostisosad: proteaasi segu CuraBlend™, Ax-Max500™ (fütaas, kaprüülhape, askorbiinhape, magneesiumglütsinaat, CoQ10, MCT pulber), amülaasi segu CuraBlend™, tsellulaas, lipaasi segu CuraBlend™, laktaas, ksülanaas, alfa-galaktosidaas, invertaas, glükoamülaas, pektinaas, hemitsellulaas, beeta-glükanaas, maltaas, mikrokristalliline tselluloos (taimsed kiudained), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest).

Annustamine: 1 kapsel enne igat põhitoidukorda kuni kolm korda päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks võtta 1 kapsel iga toidukorra alguses, et ensüümid saaksid toiduga võimalikult kiiresti tööle hakata.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Enne kasutamist pidage nõu arstiga, kui olete rase, toidate last rinnaga, võtate ravimeid või teil on krooniline haigus.

Säilitamine: Hoida suletuna toatemperatuuril kuivas kohas, vältida liigset kuumust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

45 või 90 kapslit.