Color & Soin taimeekstraktidega püsivärv, vaskblond

Toode
Color & Soin taimeekstraktidega püsivärv, vaskblond
Hind
13.30 €
Komplektis
1
Toote kood
COLCS8C
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Color Soin
 • Püsib kuni 6 nädalat, lihtne kasutada.
 • Juuksed on pärast värvimist siidised ja lihtsalt kammitavad. Ilma ammoniaagita, parabeenideta, silikoonita ja resortsionoolita.
 • Komplektis: värv, fiksaator, palsam, kindad, juhend.
 • Elustab ning annab juustele jõudu
 • Katab hallid juuksed
 • Karbis täiskomplekt juuste värvimiseks
 • Muudab juuksed pehmeks ja lihtsalt kammitavaks
 • Kohevad ja säravad juuksed tänu taimeõlidele
 • Ei haise, ei kuivata juukseid

Color & Soin juuksevärv on rikas koostisainete poolest. Kogu maailmast kogutud taimeekstraktid ning toimeained annavad su juustele parima võimaliku hoolduse:

 • Taimsed proteiinid nisu- ja kaeraekstraktist
 • Taimsed proteiinid maisi- ja sojaidudest
 • Taimsed õlid kookospähklist
 • Eeterlikud õlid rosmariinist ja eukalüptist
 • Taimsed pigmendid värviandvatest taimedest üle kogu maailma

Valmistatud Prantsusmaal

Kuidas kasutada? Väga lihtne:

Sega omavahel taimne värv ja fiksaator. Kanna see kuivadele juustele alates peanahast kuni otsteni. Lase mõjuda ca 30min. Loputa puhta veega ning pese šampooniga. Lisa palsam ja hoia 2 min, loputa.

Sära kogu oma kauniduses! 

Tegu ei ole täisökoloogilise tootega, vaid parema alternatiiviga juuksevärvidele. Tootest on eemaldatud suuremad ja tugevamad mürgid nagu ammoniaak, säilitusained ehk parabeenid, silikoon ja resortsinool.

Kõige loomulikum viis juuste värvimiseks oleks loomulikult henna, kuid värvides hennaga tuleb arvestada mitme faktiga. Hennaga värvimise protsess on pikk ja aeganõudev ning henna on püsivärv. Hennat ja ka indigot ei saa juustest välja pleegitamise või keemilise värvieemaldusega. Kui on soov värv juustest lõplikult eemaldada, siis tuleks teha seda kääridega.

Hendigo/indigoga võib õnneks minna ja peale värvieemaldust saab juuksed heleda värviga kenasti üle värvida. Aga võib ka juhtuda, et peale innukat värvieemaldust või blondeerimist vaatab peeglist vastu väga räsitud juustega proua Lehtsalat. Indigo (sinine) kombinatsioonis pleegitavate värvide või blondeerijatega, mis sisaldavad kollast, annab täiesti reeglite kohaselt tulemuseks rohelise.

Veel üks oluline fakt on, et hennat kasutades ei saa juukseid oma toonist heledamaks. Blondeerivat hennat, mille otsinguil ka siia lehele on juhtutud, ei ole olemas. Mitte ükski taimne toonija või taimsetest toonijatest kokku segatud värv ei tee juukseid oma toonist heledamaks.

Lisaks kõik see, mida Sa eelnevalt oma juustel kasutanud oled, võib mõjutada lõpptulemust. 

Koostisained:

PEG-2 OLEAMINE. AQUA PURIFICATA (PURIFIED WATER). COCAMIDE DEA. ALCOHOL DENAT (ALCOHOL). PROPYLENE GLYCOL. ETHANOLAMINE. OLEIC ACID. SODIUM SULFITE. TETRASODIUM EDTA. HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN (TRITICUM VULGARE. SOY, CORN, AVENA SATIVA). SODIUM ERYTHORBATE. p-AMINOPHENOL. p-PHENYLENEDIAMINE. 2-METHYLRESORCINOL. 4-CHLORORESORCINOL.

4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE 

Color&Soin ei sisalda:

Resorcinol (resortsinool) – uuringud näitavad, et väike osa resortsinooli tungib juuste värvimise protsessi ajal läbi naha. Vabad ühendid säilivad sarvkihis ning muutuvad aeglaselt vereringele kättesaadavaks. Kahjulik mõju silmadele, nahale, hingamisteedele, lisaks võib põhjustada hormonaalseid häireid, kutsub esile kilpnäärme häireid. Kasutatakse juuksevärvides blondeerimisvahendina. Tavatoodetes ei ole piiritletud kui palju võib ainet lisaainena ihuhooldustoodetesse panna.

Toluene-2,5-Diamine (diamiintolueen) – põhjustab peanaha tundlikkust, allergilisi reaktsioone, kahjulik juustele, peanahale ja ka tervisele.

1-Napthol (1-naftool) – põhjustab allergilisi reaktsioone.

Ammoniaak – võib kahjustada proteiini, mille nimeks on türosiin, mis asub juukse sees ning mida kahjustades kaotab juus võime hoida värvipigmenti. Aluseline aine, mis tõstab juukse pH arvu. Selle tulemusel juus paisub ja soomuskiht avaneb ning värvipigmendid saavad tungida juukse sisemusse. Ammoniaak muudab vesiniku veeks ja happeks ja selle tulemusel värv esialgu valgendub. Väikesed värvimolekulid ühinevad vaba happega, moodustades suuri värvipigmente, mis tungivad juukse sisse ja kinnituvad paisumise tõttu. Värvi kuludes eemalduvad juusest esialgu väiksemad pigmendid ning järgi jäävad suured põhipigmendid, mis annavad toonile sügavust. Püsivärvidele omaselt värv mitte ei kulu maha, vaid kasvab välja nähtava piirjoonega.

Color&Soin sisaldab vähemal määral, kui tavavärvid:

Etanoolamiin on värvitu, viskoosne, kergesti süttiv vedelik, ammoniaagilaadse lõhnaga. Etanoolamiini saadakse etüleeni ja hapniku omavahelisel reageerimisel tekkiva etüleenoksiidi reageerimisel ammoniaagiga. Juuksevärvides kasutatakse seda ammoniaagi asendusainena. Nimelt on etanoolamiin samuti aluseline aine, nagu ka ammoniaak. Seda kasutatakse nii kerg- ja poolpüsivärvides, meie pakutavas värvis on etanoolamiini sisaldus vaid 3%. Püsivärvides peab vajalik sisaldus olema 9%, võrreldes ammoniaagiga, mille sisaldus küündib tavaliselt 1,8-3%-ni.

Kuna etanoolamiini kogus kasutatavates püsivärvides on alati nii suur, siis võib juhtuda, et seda pole võimalik täielikult juustest välja pesta. Selle tulemusel reageerib vesi iga kord juukseid pestes oksüdeerijana ja juuksevärvi protsess kordub taas. Etanoolamiin on ärritav silmadele, nahale ja kopsudele.

PPD (fenüleendiamiinid) – põhjustavad allergilisi reaktsioone, naha tundlikkust, mutatsioone. Kasutatakse, sest aine aitab värvil jõuda juuksejuurteni. Õrna naha puhul võib tekitada allergilisi reaktsioone.

P-fenüleendiamiini kasutatakse juuksevärvides värvainena. P-fenüleendiamiini on rohkem tumedates juuksevärvides.

Hydrogen peroxide – Vesiniklahus, mis ei esine tootes puhtal kujul nagu tavavärvides.

4-Clororesortsinool – mitte segamini ajada resortsinooliga. Peseb välja juukse pigmendi, et värv saaks juuksele kinnituda. Tumedates värvides esineb ainet vähesemal määral.