Lahtiolekuajad

28.05.20 kella 17.00-ni tehtud tellimused täidetakse 28.05.20
29.05.20-07.06.20 puhkus
Kõik tellimused täidetakse 08.06.20

Chaga 500mg 50 Kaps, Terranova (Vegan)

Toode
Chaga 500mg 50 Kaps, Terranova (Vegan)
Hind
23.90 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Terranova
Suuruse valik

Chaga on antioksüdatiivsete omadustega ning erakordne immuunsüsteemi tugevdaja.

Looduslikult kasvab teda peamiselt Ida-Euroopa ja Venemaa metsades kuid ka Põhja-Ameerikas ning moodustab puutüvele musta käsna.

Chaga sisaldab suures koguses erinevaid B vitamiine, flavonoide, fenoole, mineraale ja ensüüme.

B1 ja B2 vitamiinid aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele funktsioneerimisele.

B2 vitamin aitab hoida nahka normaalsena.

Pantoteenhape (vitamin B5) aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Lisaks on see üks maailma rikkalikumaid pantoteenhappe allikaid – vitamiin, mida vajatakse nii neerupealistes kui seedeorganites.

Kasekäsn soodustab mürgiste ainete väljutamist organismist.

Chaga (kasekäsn) 500mg

Toidulisand

50 kapslit

Koostisosad: Külmkuivatatud kasekäsn (Inonotus Obliquus); mahuaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos

Chaga ehk must pässik on seen, mida leidub kogu põhjapoolkeral, peamiselt kasvab ta kasepuu tüvede küljes. Kasekäsna tee, tõmmised ja tinktuur on pikalt kasutusel olnud Venemaa, Jaapani ja Euroopa rahvameditsiinis. Oma välimuselt meenutab ta pigem tumedaid mullatükke kui seent.

Chaga sisaldab palju vitamiine, kehale vajalikke mineraale ning teisi kasulikke toiteaineid. Ta tugevdab immuunsüsteemi, vähendab kehas põletikku, kaitseb rakke vabade radikaalide eest ja alandab veresuhkrut.

Liigne UV kiirgus ning erinevad toidus ja õhus levivad saasteained tekitavad kehas palju vabu radikaale. Kui keha ei suuda nendega toime tulla on tegemist oksüdatiivse stressiga ning see võib põhjustada erinevaid haigusi ning kiirendada vananemisprotsessi.

Must pässik sisaldab kõikidest looduslikest toiduainetest kõige rohkem superoksiiddismutaasi (SOD) ehk ensüümi, mis lõhub vabu radikaale, ning äärmiselt palju antioksüdante. Rohkem antioksüdante tähendab aga, et keha on suuteline vabade radikaalidega paremini toime tulema ning isegi juba tekkinud vananemise märgid vähenevad.

Lisaks tõstab Chaga ekstrakt immuunrakkude ehk valgete vereliblede tootmist ning taset ja see võimaldab kehal paremini haigustekitajate vastu võidelda.

Põletik on üks keha viisidest võidelda haigustekitajatega. Kuid mõnikord jääb see kaitsereaktsioon pikemaks ajaks kestma ning võib muutuda krooniliseks. Näiteks artriidi ja depressiooni juures mängib kehas olev põletikulisus olulist rolli.

Kasekäsna kapslid ja pulber on võimelised rahustama üleaktiveeritud immuunsüsteemi ning seetõttu vähendavad kehas põletikulisi reaktsioone.

Uuringutes on leitud, et must pässik vähendab aju oksüdatiivset stressi ning seetõttu aitab kaasa kognitiivse funktsiooni paranemisele, mis esineb näiteks Alzheimeri tõve ja teiste dementsuste puhul. Lisaks on leitud, et Chaga tõstab keha loomuliku atsetüülkoliini taset, mis soodustab õpivõimet ning mälu tööd ja pakub teisi nootroopilisi hüvesid.

 

PÄEVANE ANNUS (1-3 KAPSLIT) SISALDAB:

Kasekäsn – 500mg-1500mg

Kasutamine: 1-3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana!

Hoida toodet jahedas, kuivas, lastele kättesaamatus kohas.

Raseduse, imetamise, ravimite tarvitamise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne  toote kasutamist tervisespetsialistiga.

Lisaainetevaba.

Sobib nii taimetoitlastele kui veganitele.

Parim enne: vt pakendilt.
Partii nr: vt pakendilt

Tootja: Terranova Nutrition, Harrow, UK, HA1 1SL