APELSINIÕLI - UNIVERSAALPUHASTI JA PLEKIEEMALDI , 500ML

Toode
APELSINIÕLI - UNIVERSAALPUHASTI JA PLEKIEEMALDI , 500ML
Hind
35.40 €
Komplektis
1
Toote kood
ALMAWIN_XL
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
ALMAWIN
Suuruse valik

Almawin universaalpuhastusvahend apelsiniõli baasil on looduslik ent tõhus puhastusvahend, mis eemaldab orgaanilise mustuse, plekid rõivastelt, vaipadelt, polstermööblilt, eemaldab ebameeldiva lõhna ning koduses majapidamises nätsu, tindi, õli, küünelaki, pastaka, liimi, kummijäljed põrandalt, loomsed ja taimsed rasvad küpsetusahjult.

Universaalne AlmaWin apelsiniõliga puhastusvahend puhastab vastavalt kogusele üldpuhastava vahendina, plekieemaldi või lahustina. Konsentraat.

Vegan.

Koostisosad: apelsinikoore terpeen, taimepõhine emulgaator, suhkur, etanool, taimne ekstrakt. 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, >30% apelsini terpeen, 5-15% tensiidsedioonid, >30% sidruni terpeen

Kasutusalad:

AlmaWin apelsiniõliga puhastusvahendi kontsentraat on universaalne puhastusvahend, mida saab kasutada puhastusvahendina plekieemaldina, ebameeldiva lõhna kõrvaldajana ja lahustina. Seda tuleb veega aktiveerida! Veega kokkupuutel läheb pesuvahend valgeks läbipaistmatuks nagu piim ja on tugeva apelsini lõhnaga.

Universalpuhastusainega 8-10 tilka märjale shvammile eemaldatakse:

  • Liimijäägid
  • Vaha- ja pitseerimisvahendi jäägid
  • Tõrvaplekid
  • Loomsed ja taimsed rasvad
  • Kummijäljed põrandal
  • Pastaka ja viltpliiatsi jäljed
  • Küünelakk ja õlivärvid
  • Plekid rõivastel (kontrollige alati varjatud kohal kanga vahenditaluvust ning peske pärast plekieemaldust)
  • Plekid polstermööblil ja vaipadel (kontrollige alati varjatud kohal materjali vahenditaluvust)
  • Halb lõhn (näiteks prügikonteiner)

Suuremas koguses lahjendatult veega puhastatakse:

Kõik suuremad veekindlad pinnad.

Vastavalt pinna suurusele määrdumisele aitab 1-3 vahendi korgitäit (10-20 ml) 1 liitri veega.

Kasutusjuhis: Tee plekk või määrdunud koht veega märjaks. Seejärel tilguta märjale pinnale kümmekond tilka apelsiniõli ning lase sel mõjuda. Kui tundub, et plekk pole täielikult eemaldunud või nn. lahti sulanud, lisa taaskord vett. Vesi võimendab puhastusaine toimet!!! Plekieemaldust võid vajadusel korrata. Vahendi kasutamine lahjendamata kujul annab ennenägematuid tulemusi!

Vahend muutub veega lahjendamisel piimjaks.

Hoiatus: Tugeva mustust ja rasvu lahustava toime tõttu võivad tundlikud pinnad kahjustuda. Kontrollige eelnevalt vahendi sobivust lakitud, kunstmaterjalist ja kummist pindadel ning tekstiilide materjali tugevust ja värvikindlust varjatud kohtadel. Peske materjalid pärast plekieemaldust. Kontrollige alati materjalide vahenditaluvust, kui soovite vahendit kontsentreeritud koguses kasutada.

Hoiatused! Hoida eemal laste käeulatusest. Mitte alla neelata. Tuleohtlik. Ärritab nahka. Kokkupuutel nahaga võib põhjustada ülitundlikust. Väga mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskonda kahjustavat toimet. Allaneelamisel võib põhjustada kopsukahjustusi. Hoida lukustatult ja lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma ja nahale. Kanda sobivat kaitseriietust ja kindaid. Vältida kemikaali sattumist keskkonda. Allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist, pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti. Apelsinikoore olid võivad vallandada allergia.

Toodetud saksamaa.