Tsitrus Bioflavonoid Kompleks 100 tbl

Toode
Tsitrus Bioflavonoid Kompleks 100 tbl
Hind
18.30 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-2 päeva)
Bränd
Solgar
Suuruse valik
  • Solgar Citrus Bioflavonoid Complex 1000mg parandab veresoonte tervist ning aitab kaasa C-vitamiini omastamisele.

 

Bioflavanoid on antioksüdant, mis aitab võidelda rakkusid kahjustavate vabade radikaalidega kehas ning koos hesperidiiniga tugevdavad nad veresoonte seinu, parandavad vereringet ja alandavad jalgade paistetust.

Hesperidiini kasulikkus:
• On tõestatud, et hesperidiin tõstab veresoonte seinte vastupidavust, vähendab kapillaarveresoonte lekkimist, parandab vereringet ja alandab jalgade paistetust.
• Uuringute käigus tehti kindlaks, et hesperidiini manustamisel koos diosmiiniga tõuseb veenide toonus ja suureneb elastsus.
• Samuti täheldati, et hesperidiin parandab mikrotsirkulatsiooni ja lümfiringlust, tõhustab jalahaavandite ravi.
• Hesperidiin on looduses esinevate tsitrusviljadest saadavad bioflavonoidid. Bioflavonoidid tugevdavad hesperidiini abiga veresoonte seinu.
• Bioflavonoidid (P-vitamiinid) aga kaitsevad rakke ja väljutavad organismist kahjulikke aineid, seega aitavad võidelda ka kasvajate, põletike, viiruste ja allergiate vastu.

KOOSTIS
Päevane annus (1 tablett päevas) sisaldab: tsitrus bioflavoinoidide kompleks 270 mg, hesperidiin 250 mg, muud fenoolsed ühendid 20 mg.
Muud koostisosad: mikrokristalne ja taimne tselluloos, taimne steariinhape, räni, taimne glütseriin. Toode ei sisalda: gluteen, nisu, piimatooted, soja, pärm, säilitusained, magusained, kunstlikud maitse- või värviained.

KASUTAMINE
Toidulisandina täiskasvanutele 1 tablett päevas. Toodet on soovitav manustada koos toiduga või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Ära ületa soovitatud kogust.

Palun pane tähele: Kui olete rase või imetate, võtate ravimeid või teil on tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist oma arstiga.

Pakend: 100 tabletti
Tootja: Solgar, INC., USA