Puhkus 16.08.19 - 25.08.19

Kauplus Hobujaama 12 suletud

KÕIK TELLIMUSED TÄIDETAKSE ALATES 26.08.19

Toorshokolaad, goji 48g / Pranafood

Toode
Toorshokolaad, goji 48g / Pranafood
Hind
4.99 €
Komplektis
1
Toote kood
PFCIOK002
Saadavus
Tellimisel (tarne 1 päev )
Bränd
Pranafood
Suuruse valik
Koostis: : kakaovõi, toorkakao pulber, agaavisiirup, goji marjad 9%, baobabi vilja pulber, vaniljemarja pulber.

100% mahepõllundusest. Raw, Vegan, Bio.


Toorkakao on Criollo kvaliteet (kõige kallim ja hinnalisem kakao, mis maailma kakao toodangust moodustab vaid 0,001% ning mida töödeldakse käsitsi.

Pärit Amasoonia metsadest Peruust).

Võib sisaldada pähklite jääke. Valmistatud Itaalias.

Mida tähendab kakao puhul Criollo kvaliteet?

Kakaoube (Theobroma cacao) on olemas mitut erinevat liiki. Criollo kakaoks nimetatakse sorti Theobroma cacao cacao, mille osakaal kogu maailmas toodetavast kakaost on 0,001%. Criollo kvaliteediga kakaooad on väga aromaatsed, vähe mõrud ja suurepärase kvaliteediga, kuid sellest hoolimata on tuhandete kakaotootjate hulgas vaid mõned üksikud, kes seda väljasuremisohus sorti kasvatavad. Põhjus peitub selles, et peamiselt Lõuna-Ameerikas kasvatatav sort on väga tundlik temperatuurimuutustele, nõuab väga palju hoolt ning annab vähe saaki. Meie poe valikus olevate Nutrisslim kakaotoodetes kasutatavad oad on pärit Peruust.

Toorkakao paistab silma väga suure antioksüdantide sisaldusega - neid leidub toorkakaos rohkem kui rohelises tees, punases veinis ja supermarjade nime kandvates goji ja acai marjades kokku. Kakaos sisalduvad antioksüdandid on väga stabiilsed ja inimese ainevahetusele kergesti omastatavad. Antioksüdandid aitavad meid kaitsta vananemisega seotud tervisehädade eest ning kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustuste eest.

Samuti on toorkakao tuntud oma ülisuure magneesiumisisalduse poolest. Magneesium toetab südant, aitab kaasa ajutegevusele ja seedimisele, lõdvestab lihaseid, aitab menstruaalvalude korral, aitab tugevdada luid, suurendab painduvust ning aluselisust. Kui kehas on piisavalt magneesiumi, paraneb verevarustus ning sellega koos ka hapniku tasakaal ja toitainete kättesaadavus kogu kehas. Toorkakao on looduslikuks allikaks rauale, kaltsiumile, kaaliumile, tsingile, vasele ja kroomile. Lisaks sisaldab see palju kiudaineid, C-vitamiini ning niinimetatud "ajuvitamiini" türosiini, mis on oluline õnnehormooni serotoniini tekkimisel. Seetõttu parandab kakaotoodete tarbimine meeleolu, vähendab näljatunnet ning annab meile sügava une.